КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про затвердження Плану заходів щодо запобігання і виявлення корупції у виконавчих органах та структурних підрозділах виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області на 2019 рік

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

48FB0BC9-9810-4B54-93EC-FADC847B3128

Номер рішення

351

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Відповідальна особа

Чухліб М.С.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Законодавство .

Перше оприлюднення

05.12.2018

11:19

Останні зміни

05.12.2018

11:22

Дата прийняття

05.12.2018

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Відповідно до Закону України «Про запобігання корупції», з метою забезпечення системного здійснення заходів щодо запобігання корупції, дотримання антикорупційного законодавства суб’єктами декларування виконавчих органів та структурних підрозділів виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області, керуючись п.п. 19, 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Затвердити «План заходів щодо запобігання і виявлення корупції у виконавчих органах та структурних підрозділах виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області на 2019 рік» (додається).
  2. Керівникам комунальних підприємств, підпорядкованих Чорноморській міський раді Одеської області надати копії своїх Планів щодо запобігання і виявлення корупції               на 2019 рік уповноваженій особі з питань запобігання та протидії корупції (Чухлібу М.С.) до 28.12.2018 року.
  3. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на уповноважену особу з питань запобігання та протидії корупції Чухліба М.С.
  4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Міський голова                                                                          В.Я. Хмельнюк

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань