КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про відведення та обладнання місць для розміщення матеріалів передвиборної агітації на період виборчого процесу по виборах Президента України 31 березня 2019 року

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

DDC1FBFC-888D-48C3-BE54-FB15BF14113B

Номер рішення

389

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Організаційний відділ

Відповідальна особа

Кушніренко Н.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Законодавство .

Перше оприлюднення

03.01.2019

11:08

Останні зміни

03.01.2019

11:20

Дата прийняття

29.12.2018

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Відповідно до частини 4 статті 59  Закону України «Про вибори Президента  України», статті 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

1. Затвердити дислокацію місць, відведених для розміщення матеріалів      передвиборної   агітації  по виборах Президента України  31 березня 2019 року (додається).

2. Комунальному підприємству «Міське управління житлово-комунального господарства» Чорноморської міської ради Одеської області (Миза С.В.), головам Олександрівської селищної (Баличев Ф.П.), Малодолинської (Ленський А.В.) і Бурлачобалківської (Жорін В.П.) сільських адміністрацій обладнати  та привести в належний санітарно – технічний стан  стенди, дошки, тумби для  розміщення матеріалів передвиборної агітації  по виборах Президента України   31 березня 2019 року.

3.  Комунальному підприємству «Міське управління житлово-комунального господарства» Чорноморської міської ради Одеської області (Миза С.В.), головам Олександрівської селищної (Баличев Ф.П.), Малодолинської (Ленський А.В.) і Бурлачобалківської (Жорін В.П.) сільських адміністрацій у встановлений законом термін забезпечити зняття передвиборчих агітаційних матеріалів, розташованих у місцях, відведених для розміщення матеріалів  передвиборної  агітації.

4.  Довести  до загального відома через засоби масової інформації дислокацію місць для   розміщення    матеріалів  передвиборної    агітації по виборах   Президента України   31 березня 2019  року.     

5.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Пічахчі Л.В. та начальника організаційного відділу виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області Кушніренко Н.В.

 

Міський голова                                                                          В.Я. Хмельнюк

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань