КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про проведення міської профілактичної акції «Сім'я-2019»

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

CD748466-C85D-4AA5-BE9E-14D0EAB19227

Номер рішення

27

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Служба у справах дітей Чорноморської міської ради

Відповідальна особа

Гудкова Л.Ю.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Соціальна політика .

Перше оприлюднення

28.01.2019

15:18

Останні зміни

28.01.2019

15:20

Дата прийняття

28.01.2019

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

На виконання плану заходів з реалізації Національної стратегії профілактики соціального сирітства на період до 2020 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27.05.2013 р. № 419-р, п.4.5.1. рішення Чорноморської міської ради «Про міську цільову Програму соціального захисту та соціальної підтримки ветеранів, інвалідів, одиноких пенсіонерів, малозабезпечених верств населення, молоді, сімей з дітьми, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, Чорноморської територіальної громади на 2016 – 2020 роки», у відповідності до ст.ст. 32, 42 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,

1. В період з 01 лютого по 01 березня 2019 року провести на території Чорноморської міської ради профілактичну акцію «Сім’я - 2019».

2. Затвердити план проведення міської цільової профілактичної акції ««Сім’я - 2019» (додаток №1).

3. Відділам і управлінням Чорноморської міської  ради: освіти  (Кушнір В.Г.), у справах сім’ї, молоді і спорту (Фурсова С.П.), соціальної політики (Прищепа Т.І.), Чорноморському міському центру соціальних служб для сім’ї дітей, і молоді ( далі – ЧМЦСССДМ) (Давкніс Н.О.), торгівлі, побуту та захисту прав споживачів (Михайлюченко О.В.), а також ДЗ «Іллічівська басейнова лікарня на водному транспорті» (Кузар О.В.), Чорноморському відділенню поліції Овідіопольського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Одеській області (Чукань О.В.), Олександрівській селищній адміністрації (Баличев Ф.П.), Малодолинській сільській адміністрації (Ленський А.В.), Бурлачобалківській сільській адміністрації (Жорін В.П.), державному професійно-навчальному закладу «Іллічівський професійний судноремонтний ліцей» (Світлична Г.А.), Чорноморському морському коледжу Одеського національного морського університету (Жуха Л.І.) надати інформацію про виконання даного розпорядження службі у справах дітей до 01.03.2019 року (додаток №2).

4. Чорноморському управлінню експлуатації газового господарства ПАТ «Одесагаз»  (Мітюченко В.І.), Чорноморському міському відділу ГУ ДСНС України в Одеській області (Ковальчук М.С.) рекомендувати здійснити перевірку стану додержання правил газової та пожежної безпеки в житлових приміщеннях, де проживають сім’ї з дітьми, які перебувають в складних життєвих обставинах (за погодженням із службою у справах дітей).

5. Громадському формуванню по охороні громадського порядку і державного кордону «Правопорядок ЦЕНТР» (Підпалий В.А.) рекомендувати долучитися до участі у проведенні заходів  профілактичної акції «Сім’я – 2019» (додаток №1)

6. Службі у справах дітей забезпечити висвітлення проведення акції «Сім’я – 2019» на офіційному сайті Чорноморському міської ради.

7. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керуючого справами Лубковського І.А.

 

Міський голова                                                                          В.Я. Хмельнюк

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань