КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про відведення та обладнання місць для розміщення матеріалів передвиборної агітації на період виборчого процесу з позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

F72EDED4-99DE-44BE-A31F-B5B8C17A9DD6

Номер рішення

186

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc, xls

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Організаційний відділ

Відповідальна особа

Варижук І.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Законодавство .

Перше оприлюднення

24.05.2019

14:45

Останні зміни

24.05.2019

14:47

Дата прийняття

24.05.2019

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Відповідно до ч.ч. 12, 13 ст. 107 Закону України «Про вибори народних депутатів України», керуючись Указом Президента України від 21.09.2019 року №303/2019 «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів», ст.ст. 40, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

          1. Затвердити дислокацію місць, відведених для розміщення матеріалів     передвиборної   агітації  з позачергових виборів народних депутатів України  21 липня        2019 року (додається).

          2. Комунальному підприємству «Міське управління житлово-комунального господарства» Чорноморської міської ради Одеської області (Миза С.В.), головам Олександрівської селищної (Баличев Ф.П.), Малодолинської (Книшу А.І.) та Бурлачобалківської (Жорін В.П.) сільських адміністрацій обладнати  та привести в належний санітарно – технічний стан  стенди, дошки, тумби для  розміщення матеріалів передвиборної агітації  з  позачергових виборів народних депутатів України  21 липня 2019 року.

         3.  Комунальному підприємству «Міське управління житлово-комунального господарства» Чорноморської міської ради Одеської області (Миза С.В.), головам Олександрівської селищної (Баличев Ф.П.), Малодолинської (Книшу А.І.) та Бурлачобалківської (Жорін В.П.) сільських адміністрацій у встановлений законом термін забезпечити зняття передвиборчих агітаційних матеріалів, розташованих у місцях, відведених для розміщення матеріалів  передвиборної  агітації.

          4.  Довести  до загального відома через засоби масової інформації дислокацію місць для   розміщення    матеріалів  передвиборної    агітації з позачергових виборів народних депутатів України  21 липня 2019 року.

          5.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Пічахчі Л.В. та керуючу справами Кушніренко Н.В.

 

Міський  голова                                                                         В.Я. Хмельнюк

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань