КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про скликання тридцять першої сесії Чорноморської міської ради Одеської області VII скликання

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

7358EAEB-76B0-49FC-9051-22ECA10DB53E

Номер рішення

218

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Організаційний відділ

Відповідальна особа

Варижук І.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Законодавство .

Перше оприлюднення

14.06.2019

13:26

Останні зміни

14.06.2019

13:27

Дата прийняття

14.06.2019

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Керуючись статтями 26, 42, 46 Закону України “Про місцеве самоврядування  в Україні”:

 

 1.  Скликати тридцять першу сесію Чорноморської міської ради Одеської області                                          VII скликання   26.06.2019 року  о 10.00  годині  в  приміщенні  міської  ради.

 

 1. Рекомендувати для розгляду пленарного засідання тридцять першої сесії Чорноморської  міської  ради  Одеської області  VII скликання  такі  питання:
  •  
 1. Кадрові та внутрішньо-організаційні питання.
 2. Про виконання бюджету міста Чорноморська за 1 квартал 2019 року.
 3. Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 25 січня 2019 р.  № 382 – VII "Про бюджет міста Чорноморська на 2019 рік".
 4. Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 19.12.2018р. № 361-VII "Про прийняття у 2019 році окремих видатків у вигляді міжбюджетного трансферту із сільського бюджету Дальницької сільської ради Овідіопольського району  Одеської області  до бюджету міста Чорноморська"
 5. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Чорноморської міської ради Одеської області на 2020 рік.
 6.  Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Чорноморської міської ради Одеської області на 2020 рік.
 7. Про внесення змін до Положення про туристичний збір на території Чорноморської міської ради Одеської області, затвердженого рішенням Чорноморської міської ради Одеської області  від  09.04.2019 року  № 420.
 8. Про внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 19.12.2018р. № 362-VII "Про Міську програму зміцнення законності, безпеки та порядку на території міста Чорноморська Одеської області "Безпечне місто Чорноморськ" на 2018-2019 роки".
 9. Про затвердження Міської програми підтримки та розвитку навчально - матеріальної   бази та соціального захисту учнів  Державного навчального  закладу "Іллічівський професійний судноремонтний ліцей" на 2019 рік.
 10. Про    внесення змін     та   доповнень  до    рішення    Чорноморської міської ради Одеської області від 01.03.2019 року № 403 - VII "Про Міську  програму  підтримки   і розвитку навчально-матеріальної бази та соціального захисту студентів Чорноморського морського коледжу Одеського національного морського університету на 2019 рік".
 11. Про  внесення  доповнень  до  рішення  Чорноморської    міської ради  Одеської  області від 06.01.2016 року   № 29-VIІ “Про  міську цільову  Програму   соціального захисту  та  соціальної  підтримки ветеранів, осіб з інвалідністю,  одиноких  пенсіонерів, малозабезпечених   верств  населення,  молоді, сімей  з дітьми, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського  піклування,   Чорноморської   територіальної   громади на    2016-2020  роки” (зі змінами).
 12. Про внесення змін до Міської  програми  підтримки   громадських об'єднань ветеранів міста Чорноморська на 2019 рік, затвердженої рішенням Чорноморської міської ради Одеської області від 09.04.2019р. № 417-VII.
 13. Про  затвердження  акта  приймання - передачі до комунальної власності Чорноморської територіальної громади в особі Чорноморської міської ради Одеської області цілісного майнового комплексу державного закладу «Стоматологічна поліклініка Міністерства охорони здоров’я України міста Чорноморська».
 14. Про  припинення державного закладу ″Стоматологічна поліклініка Міністерства охорони здоров’я України міста Чорноморська″, у зв’язку із його реорганізацією  шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство ″Чорноморська. міська стоматологічна поліклініка″ Чорноморської міської ради Одеської області.
 15. Про    затвердження    Передавального     акту     балансових рахунків,  матеріальних  цінностей  та активів комунального підприємства     «Муніципальна  охорона»     Чорноморської міської    ради     Одеської   області   до   правонаступника  – комунальної установи «Муніципальна варта» Чорноморської міської ради Одеської області.
 16. Про затвердження структури та штатного розпису комунальної установи ″Муніципальна варта″ Чорноморської міської ради Одеської області і Умов оплати праці працівників комунальної установи ″Муніципальна варта″ Чорноморської міської ради Одеської області.
 17. Про затвердження Положення про Чорноморський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Одеської області (в новій редакції).
 18. Про  закріплення  будівлі Бурлачобалківського клубу, яка  перебуває  у  комунальній власності Чорноморської територіальної громади в особі   Чорноморської  міської  ради Одеської області,  що розташована за  адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, с. Бурлача Балка,   вул. Центральна, 103, на праві оперативного управління за відділом культури Чорноморської  міської  ради Одеської області.
 19. Про затвердження Положення про помічника – консультанта депутата Чорноморської міської ради Одеської області.
 20. Про план роботи Чорноморської міської ради Одеської   області   сьомого     скликання  на  друге  півріччя  2019  року.
 21. Про  внесення змін до рішення Чорноморської міської ради  Одеської області  від 10.06.2011 року № 75-VI “Про Положення  та  склад комісії    Чорноморської міської  ради  Одеської області  з  питань  поновлення   прав реабілітованих”.
 22. Про   затвердження    Інвестиційної програми     комунального     підприємства «Чорноморськводоканал» Чорноморської  міської ради Одеської області  на 2019 рік.
 23. Про збільшення статутного капіталу та  затвердження Статуту комунального підприємства «Чорноморськтеплоенерго» Чорноморської міської ради Одеської області (у новій редакції).
 24. Про надання  згоди  на безоплатне  прийняття до комунальної власності  Чорноморської територіальної громади в особі Чорноморської міської ради  Одеської області зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення від об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «НОМЕР СІМ».
 25. Про передачу житлового будинку з балансу комунального підприємства «Міське управління житлово - комунального господарства» Чорноморської міської ради Одеської області на баланс ОСББ «ЗАЛІЗНИЧНИК-87».
 26. Про передачу житлового будинку з балансу комунального підприємства «Міське управління житлово – комунального господарства» Чорноморської міської ради Одеської області на баланс ОСББ «ПАРУСНА-5».
 27. Про  надання   дозволу   на  розроблення детального плану території у виробничій зоні  міста  за  адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,   вул.  Транспортна,  16.
 28. Земельні правовідносини.

 

Міський голова                                                                          В.Я. Хмельнюк

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
  Опитування

  Нажаль зараз немає активних опитувань

  Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань