КАРТКА ДОКУМЕНТА

Питання реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017-2020 роки в м. Чорноморськ

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

7D2B406D-C71E-4693-A2FD-83C09B4B8AD2

Номер рішення

217

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Відділ з питань внутрішньої політики

Відповідальна особа

Мельошина Л.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Законодавство .

Перше оприлюднення

14.06.2019

15:15

Останні зміни

14.06.2019

15:18

Дата прийняття

14.06.2019

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Відповідно до пункту 3 розпорядження Кабінету Міністрів України від
30 січня 2019 року № 35-р «Про затвердження плану заходів на 2019 рік щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017–2020 роки» та розпорядження Одеської обласної державної адміністрації від   13 березня 2019  року №333/А-2019, на підставі ст. 42 Закону України «Про  місцеве  самоврядування  в  Україні», з метою підвищення рівня підтримки громадянами України державної політики у сфері євроатлантичної інтеграції:

 

1. Затвердити план заходів щодо питання реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017–2020 роки в м. Чорноморськ (додається).

2. Начальникам управлінь та відділів виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області, директорам закладів професійно-технічної освіти інформувати про результати проведення заходів щодо підвищення рівня підтримки громадянами України державної політики у сфері євроатлантичної інтеграції відділ з питань внутрішньої політики щокварталу до 10 числа останнього місяця звітного періоду для узагальнення і подальшого інформування управління комунікацій та інформаційної політики Одеської обласної державної адміністрації.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови Лубковського І.А. та керуючу  справами Кушніренко Н.В.

 

Міський голова                                                                          В.Я. Хмельнюк

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань