КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про забезпечення умов для внесення повідомлень про корупцію

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

2C3AD3C7-54B1-4B60-A0B5-A6C8F0B5CC8A

Номер рішення

219

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Юридичнй відділ управління державної реєстрації прав та правового забезпечення

Відповідальна особа

Чухліб М.С.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Законодавство .

Перше оприлюднення

19.06.2019

13:24

Останні зміни

19.06.2019

13:27

Дата прийняття

19.06.2019

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

З метою забезпечення умов для внесення повідомлень працівниками виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області про корупцію, відповідно до частини 4 ст. 53 Закону України «Про запобігання корупції», керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 1. Забезпечити працівникам виконавчих органів та структурних підрозділів виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області умови для конфіденційного інформування (в тому числі анонімно) про факти підбурення їх до вчинення корупційних правопорушень або вчинення іншими працівниками чи особами корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень наступним чином:
 • особисто уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції каб. 403;
 • шляхом направлення відповідного повідомлення через відповідну форму на офіційному веб-сайті Чорноморської міської ради Одеської області або засобами електронної пошти;
 • на телефону лінію – 5-20-24.
 1. Визначити уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції (Чухліба М.С.) уповноваженим на отримання та розгляд таких повідомлень.
 2. Отримані повідомлення реєструвати в «Журналі обліку повідомлень посадових осіб виконавчих органів та структурних підрозділів виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області про факти підбурення їх до вчинення корупційних правопорушень або вчинення іншими працівниками чи особами корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень» згідно з додатком.
 3. За результатами проведеної перевірки отриманих повідомлень складати акт (висновок) про підтвердження або спростування інформації, викладеної в повідомленні, який надавати на розгляд міського голови, а у випадках виявлення ознак адміністративного або кримінального правопорушення інформувати - спеціально уповноважені органи.
 4. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на керуючу справами Кушніренко Н.В., контроль залишаю за собою.

 

Міський голова                                                                          В.Я. Хмельнюк

 

 

Додаток до розпорядження міського голови

від _________ №______

 

Журнал

обліку повідомлень посадових осіб виконавчих органів

та структурних підрозділів виконавчого комітету Чорноморської міської ради

Одеської області про факти підбурення їх до вчинення корупційних правопорушень або вчинення іншими працівниками чи особами корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень

Дата отримання повідомлення

Канал, через який отримано повідомлення(телефон, веб-сайт, електрона пошта, особисто)

П.І.Б. особи, яка повідомляє, або вказати анонімність

Стислий опис складу корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення

Номер та дата складання акту (висновку)

Рішення, прийняте керівником (заходи щодо усунення)

Примітки

1

 

 

 

 

 

 

 

 
2

 

 

 

 

 

 

 

 
3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Керуюча справами                                                                 Н.В. Кушніренко

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
  Опитування

  Нажаль зараз немає активних опитувань

  Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань