КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про посилення антикорупційних заходів серед посадових осіб виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

7A4AE39D-B214-4E84-99C8-F8861FBCF182

Номер рішення

223

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Юридичнй відділ управління державної реєстрації прав та правового забезпечення

Відповідальна особа

Чухліб М.С.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Законодавство .

Перше оприлюднення

20.06.2019

10:44

Останні зміни

20.06.2019

10:48

Дата прийняття

20.06.2019

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

З метою впровадження превентивного механізму уникнення порушень щодо обмеження спільної роботи близьких осіб, відповідно до статті 27 Закону України «Про запобігання корупції», керуючись п.п. 19, 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Службі персоналу виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області спільно з уповноваженою особою з питань запобігання корупції Чухлібом М.С. забезпечити підписання посадовими особами виконавчих органів Чорноморської міської ради та структурних підрозділів виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області Попередження щодо окремих аспектів виконання вимог Закону України «Про запобігання корупції» (додаток 1) та Повідомлення про працюючих близьких осіб у органах та структурних підрозділах виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області, а також в інших підприємствах, організаціях, установах, які підпорядковані Чорноморській міській раді Одеської області (додаток 2).
  2. Службі персоналу виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області ознайомлювати протягом двох робочих днів новоприйнятих працівників з «Пам’яткою для посадових осіб – суб’єктів декларування виконавчих органів та структурних підрозділів виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області» та забезпечити підписання Попередження та Повідомлення, які надалі зберігати в особових справах працівників.
  3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керуючу справами Кушніренко Н.В.

 

Міський голова                                                                          В.Я. Хмельнюк

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань