КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про набори даних, які підлягають оприлюдненню і регулярному оновленню у формі відкритих даних на Єдиному державному веб - порталі

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

67147140-3CCA-4B2B-AA36-B8DAD13CE990

Номер рішення

271

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Відділ інформаційних технологій та з питань доступу до публічної інформації

Відповідальна особа

Артеменко А.А.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Публічна інформація .

Перше оприлюднення

08.08.2019

11:21

Останні зміни

08.08.2019

11:25

Дата прийняття

08.08.2019

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

          З метою підготовки, організації та виконання основних заходів та завдань, передбачених ст. 10-1 Закону України «Про доступ до публічної інформації», постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 року № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних», керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

 

1. Затвердити Перелік наборів даних, які підлягають оприлюдненню (оновленню)  комунальними підприємствами, установами та організаціями, розпорядниками бюджетних коштів, виконавчими органами Чорноморської міської ради Одеської області та їх структурними підрозділами у формі відкритих даних на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (додаток 1).

 

2. Комунальним підприємствам, установам та організаціям, розпорядникам  бюджетних коштів, виконавчим органам Чорноморської міської ради Одеської області та їх структурним підрозділам створити власні облікові записи на Єдиному державному порталі відкритих даних та регулярно оприлюднювати набори даних у формі відкритих даних згідно з Переліком наборів даних, зазначених в додатку 1 цього розпорядження.

 

3. Керівникам комунальних підприємств, установ та організацій, розпорядникам бюджетних коштів, виконавчих органів Чорноморської міської ради Одеської області  та їх структурних підрозділів протягом 20 робочих днів затвердити внутрішній розпорядчий документ щодо відкритих даних, визначити відповідальних осіб з питань доступу до публічної інформації та оприлюднення і оновлення інформації на Єдиному державному порталі відкритих даних.

 

4. Відділу інформаційних технологій та з питань доступу до публічної інформації виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області надавати допомогу при створенні облікових записів, оприлюдненні та завантаженні наборів даних на Єдиному державному порталі відкритих даних.

 

5. Керівникам комунальних підприємств, установ та організацій, розпорядникам бюджетних коштів, виконавчих органів Чорноморської міської ради Одеської області  та їх структурних підрозділів щорічно, до 1 лютого, надавати відділу інформаційних технологій та з питань доступу до публічної інформації виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області заповнені Картки оцінки стану оприлюднення і оновлення відкритих даних за попередній рік (додаток 2) для перевірки та перенаправлення до Державного агентства з питань електронного урядування.

 

6. Керівникам комунальних підприємств, установ та організацій, розпорядникам бюджетних коштів, виконавчих органів Чорноморської міської ради Одеської області  та їх структурних підрозділів, зазначених в додатку 1 цього розпорядження, надати до 01.09.2019 року керуючій справами виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області письмовий звіт про виконання цього розпорядження.

 

7. Структурним підрозділам виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області, зазначеним в додатку 1 цього розпорядження, своєчасно надавати  інформацію для оприлюднення та оновлення на Єдиному державному порталі відкритих даних до відділу інформаційних технологій та з питань доступу до публічної інформації виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області.

 

8. Керівникам комунальних підприємств, установ та організацій, розпорядникам бюджетних коштів, виконавчих органів Чорноморської міської ради Одеської області  та їх структурних підрозділів, зазначених в додатку 1 цього розпорядження, щоквартально оновлювати набори даних на Єдиному державному порталі відкритих даних.

 

9. Відділу інформаційних технологій та з питань доступу до публічної інформації виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області опублікувати на офіційному сайті Чорноморської міської ради Одеської області інформацію про осіб, відповідальних за оприлюднення та оновлення інформації на Єдиному державному порталі відкритих даних.

 

10. За невиконання пунктів 3, 6, 8 цього розпорядження за поданням керуючої справами виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області службою персоналу готується розпорядження Чорноморського міського голови про дисциплінарне стягнення або про депреміювання.

 

11. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керуючу справами  Кушніренко Н.В.

 

 

 

 

 

 

 

Міський голова                                                      В.Я. Хмельнюк

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань