КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про проведення фестивалю «З країни в Україну»

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

A0FCBED2-2689-48D5-8AD5-8CCC4CB25C4C

Номер рішення

277

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Відділ з питань внутрішньої політики

Відповідальна особа

Мельошина Л.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Урочисті заходи .

Перше оприлюднення

14.08.2019

11:42

Останні зміни

14.08.2019

11:48

Дата прийняття

14.08.2019

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

11.07.2019 року до виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області надійшло звернення від Голови Правління БО «БФ «ФСІ «З країни в Україну» Блощинського  Д.В. про проведення в м. Чорноморськ фестивалю «З країни в Україну»,  який є масштабною культурно-просвітницькою подією у маленьких містечках України упродовж п’яти років.

            З метою формування сприйняття нової української ідентичності в малих містах України, керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Керівництву фестивалю БО «БФ «ФСІ «З країни в Україну»  при проведенні фестивалю на території м. Чорноморська забезпечити дотримання вимог чинного законодавства України, зокрема: Законів України «Про благоустрій населених пунктів», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», Типових правил благоустрою території населених пунктів під час проведення фестивалю.
  2. та керівництва БО «БФ «ФСІ «З країни в Україну» під час проведення фестивалю на території   м. Чорноморськ.

3.  Управлінню економічного розвитку та торгівлі виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області (Гєнчева Н.Є.) сприяти проведенню презентацій, майстер-класів, лекцій у Приморському парку міста на період проведення фестивальної програми 16 серпня 2019 р.

4.     Відповідальність за пожежну безпеку, стан технічного обладнання, збереження дорожнього та тротуарного покриття, зелених насаджень, громадський порядок і безпеку громадян під час проведення заходу покласти на БО «БФ «ФСІ «З країни в Україну»,  в особі   керівника проекту в м. Чорноморську  Канар`яна П.Р.

5.   КП «Міське управління житлово-комунального  господарства» Чорноморської міської ради Одеської області (Миза С.В.)  16 серпня 2019 р. забезпечити:

- безкоштовне санітарне обслуговування учасників фестивалю в Приморському парку.;

-   підключення електроенергії і озвучення рок-концерту на Приморських сходах;

-  надання у користування вантажний автомобіль, що знаходиться на балансі КП «Міське управління житлово-комунального  господарства» Чорноморської міської ради Одеської області.

6.  КП «Зеленгосп» Чорноморської міської ради Одеської області (Пігасов В.В.)   16 серпня 2019 р. забезпечити прибирання концертного майданчику у  Приморському парку.

7.  ТОВ «Ілкомсвіт» (Басенко Д.В.) забезпечити підключення електроенергії до об’єктів презентацій, майстер-класів,  озвучення концертних програм у Приморському парку 16 серпня 2019 р. з 10:00 до 23:00 та  рок-концерту на оглядовому майданчику Приморських сходів  у  Приморському парку 16 серпня 2019 р. з 14:00 до 23:00.

8.   Протягом серпня 2019 р. сприяти, в межах компетенції, реалізації ініціатив об’єднань громадян, спрямованих на проведення фестивалю «З країни в Україну»   (Мельошина Л.В., Крістанова Ю.А.,Пігасов В,В.,  Басенко Д.В., Миза С.В.).

 9.   Забезпечити чергування машини швидкої допомоги 8-ї підстанції КУ «Одеська міська станція екстреної швидкої медичної допомоги і медицини катастроф»  (Приходько М.М.) під час проведення вечірнього рок-концерту на оглядовому майданчику Приморських сходів у Приморському парку  16 серпня 2019 року з 18:00 до 23:00. 

10. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Лубковського І.А.

 

Міський голова                                                                                            В.Я. Хмельнюк

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань