КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про підготовку та проведення свята квітів і дарів природи та Дня фізичної культури і спорту

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

AFCEAEF7-AD67-4D9A-A6B0-66072CD26B63

Номер рішення

286

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Управління економічного розвитку та торгівлі

Відповідальна особа

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Свята .

Перше оприлюднення

22.08.2019

14:04

Останні зміни

22.08.2019

14:05

Дата прийняття

22.08.2019

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

З метою організації масового активного відпочинку мешканців міста, пропаганди екологічних знань, практичних порад з питань охорони природи, активізації природоохоронної роботи на підприємствах, в організаціях та закладах міста, впровадження європейських принципів охорони навколишнього середовища та з нагоди Дня фізичної культури і спорту, на підставі Указу Президента України «Про день фізкультури і спорту» від 29.06.1994 р. №340/94, ст.ст. 42, 64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Провести 14 вересня 2019 року свято квітів і дарів природи у Приморському парку та відзначити День фізичної культури і спорту.

2. Затвердити заходи з підготовки та проведення 14  вересня  2019  року свята квітів і дарів природи та Дня фізичної культури і спорту (додаток 1).

3. Затвердити та провести до 14 вересня 2019 року заходи щодо благоустрою Приморського парку до свята квітів і дарів природи та Дня фізичної культури і спорту (додаток  2).

4. Рекомендувати підприємствам, установам та організаціям, незалежно від форм власності, взяти участь у заходах щодо благоустрою Приморського парку
(додаток 2).

5. Відділу культури Чорноморської міської ради Одеської області, відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Чорноморської міської ради Одеської області, відділу освіти Чорноморської міської ради Одеської області та Чорноморському міському центру  соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  розробити та забезпечити виконання програми культурно – масових і спортивних заходів до свята квітів і дарів природи та Дня фізичної культури і спорту.

6. Фінансовому управлінню Чорноморської міської ради Одеської області (Яковенко О.М.) профінансувати головних розпорядників коштів міського бюджету, які задіяні в проведенні свята квітів і дарів природи та Дня фізичної культури і спорту, в межах загальних асигнувань, затверджених в кошторисах установ на проведення культурно – масових та спортивних заходів.

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступників міського голови Лубковського І.А., Нарожного Г.О., Яволову Н.О., Ясніцького О.О.

 

Міський голова                                                                          В.Я. Хмельнюк

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань