КАРТКА ДОКУМЕНТА

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта – проекту рішення Іллічівської міської ради «Про порядок видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів на території Іллічівської міської ради»

Тип документу

Звіти по регуляторних актах

Ідентифікаційний номер

AC14D2A2-A03F-465F-8929-683A10F53A0F

Номер рішення

-

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Відділ комунального господарства та благоустрою

Відповідальна особа

Кілар О.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Благоустрій .

Перше оприлюднення

18.10.2016

11:34

Останні зміни

13.12.2016

14:32

Дата прийняття

05.11.2014

Частота оновлення

Щоразу при оновленні

1. Вид та назва регуляторного акта: проект рішення виконавчого комітету Іллічівської міської ради «Про порядок видачі дозволів на  порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів на території Іллічівської міської ради»

2. Назва виконавця заходів з відстеження: відділ комунального господарства та благоустрою Ілічівської міської ради

3. Цілі прийняття регуляторного акта: визначення єдиної процедури видачі суб’єктам господарювання та фізичним особам дозволів на порушення об’єктів благоустрою, пов’язаного з виконанням земляних та ремонтних робіт на території Іллічівської міської ради, у тому числі аварійних, пов’язаних з прокладанням, реконструкцією та ремонтом інженерних мереж, розкриттям дорожнього покриття або обмеженням руху транспорту, пішоходів (за винятком поточних робіт по ремонту шляхового покриття).

4. Строк виконання базового відстеження результативності регуляторного акта: до 08 квітня 2013 року

5. Тип відстеження регуляторного акта: базове відстеження

6. Метод одержання результатів відстеження: Відстеження здійснюється відділом комунального господарства та благоустрою Іллічівської міської ради на підставі отриманої узагальненої інформації

7. Кількісні та якісні значення показників результативності акта

Пропонується використати наступні показники результативності:

-кількість суб'єктів господарювання та/або фізичних осіб, на яких поширюватиметься дія акта;

-рівень поінформованості суб'єктів господарювання та/або фізичних осіб з основних положень акта;

-кількість виданих дозволів на порушення об’єктів благоустрою;

-кількість осіб, притягнутих до відповідальності за виконання земляних та ремонтних робіт без отримання дозволу у встановленому порядку.

Прийняття зазначеного регуляторного акту дає можливість забезпечити врегулювання процесу порушення суб’єктами господарювання та фізичними особами об’єктів благоустрою, пов’язане з виконанням земляних та ремонтних робіт на території Іллічівської міської ради, створення належних умов щодо контролю за охороною і відновленням об’єктів благоустрою в місті.

Проект рішення виконавчого комітету виконавчого комітету Іллічівської міської ради «Про порядок видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів на території Іллічівської міської ради»

та аналіз регуляторного впливу даного акту було оприлюднено з метою обговорення, отримання пропозицій та зауважень в мережі Інтернет на офіційній web-сторінці Іллічівської міської ради www.ilyichevsk-rada.gov.ua.

Повідомлення про оприлюднення вище зазначеного проекту рішення та аналіз його регуляторного впливу попередньо було опубліковано в газеті «Чорноморський маяк» від 08 лютого 2014 року № 9 (4462).

У термін, передбачений для обговорення проекту рішення «Про порядок видачі дозволів на  порушення об’єктів   благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів на території Іллічівської міської ради», до відділу комунального господарства Іллічівської міської ради зауважень і пропозицій не надходило.

 

Начальник відділу комунального

господарства Іллічівської міської ради                                     Кілар О.В.

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань