КАРТКА ДОКУМЕНТА

Звіт Про повторне відстеження результативності регуляторного акта – рішення виконавчого комітету Іллічівської міської ради від 24.09.2009 р. №996 «Про затвердження Положення про нормативи для визначення розмірів пайової участі замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів Іллічівської територіальної громади»

Тип документу

Звіти про повторне відстеження результативності регуляторних актів

Ідентифікаційний номер

44C67EEA-1AFB-4E9A-9D64-8BC0CB8FF62F

Номер рішення

-

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Управління капітального будівництва

Відповідальна особа

Амбарніков М.П.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Інфраструктура .

Перше оприлюднення

15.06.2014

16:04

Останні зміни

24.01.2017

16:06

Дата прийняття

15.06.2014

Частота оновлення

Щоразу при оновленні

1.

Вид та назва регуляторного акта

Рішення Виконавчого комітету Іллічівської міської ради від 24.09.2009 р. №996 «Про затвердження Положення про нормативи для визначення розмірів пайової участі замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів Іллічівської територіальної громади»

2.

Назва виконавця заходів з повторного відстеження

Управління капітального будівництва Іллічівської міської ради

3.

Цілі прийняття акта

Врегулювання порядку залучення коштів замовників у створення і розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів Іллічівської територіальної громади керуючись ст. 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»

4.

Строк виконання заходів з відстеження регуляторного акта

Через 1 рік після набрання чинності регуляторного акту.

5

Тип відстеження регуляторного акта

Здійснюється повторне відстеження результативності регуляторного акта.

6.

Методи одержання результатів відстеження

Повторне відстеження результативності вищезазначеного регуляторного акта здійснюється при надходженні пропозицій та зауважень та їх аналізу.

Також проводиться аналіз надходження коштів за договорами пайової участі замовників у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів Іллічівської територіальної громади

7.

Дані та припущення. На основі яких відстежувалась результативність, а також способи одержання даних

Пропозицій та зауважень від суб’єктів господарювання не надходило. У разі надходження пропозицій та зауважень щодо неврегульованих та проблемних питань, вони будуть обговорені та винесені на засідання виконавчого комітету Іллічівської міської ради.

8.

Кількісні та якісні значення показників результативності акта

Прийняття даного рішення дозволило врегулювати правові відносини між органами місцевого самоврядування. Фізичними та юридичними особами незалежно від форм власності, що виникають у процесі нового будівництва (реконструкції) об’єктів містобудування. В рішенні визначено розмір плати пайової участі замовників будівництва в залежності від призначення об’єкта містобудування.

9.

Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей

За звітний період налагоджена методика та порядок залучення коштів замовників, а також значний рівень надходження коштів до місцевого бюджету за договорами пайової участі замовників у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів Іллічівської територіальної громади.

10.

Основні фінансово-економічні показники

Надходження коштів до цільового фонду міського бюджету м. Іллічівська здійснюється регулярно протягом звітного періоду.

 

 

Начальник управління капітального будівництва                                      М.П. Амбарніков

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань