КАРТКА ДОКУМЕНТА

Проект рішення Іллічівської міської ради "Про затвердження Положення про податок на майно (в частині плати за землю) на території Іллічівської міської ради Одеської області"

Тип документу

Регуляторні акти

Ідентифікаційний номер

EBE66F6A-092C-469A-987D-3C62C9803B33

Номер рішення

-

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Управління комунальної власності та земельних відносин

Відповідальна особа

Маляренко О.С.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Податки .

Перше оприлюднення

17.10.2016

12:39

Останні зміни

17.10.2016

12:53

Дата прийняття

10.07.2015

Частота оновлення

Щоразу при оновленні

Відповідно до Закону України  від 28.12.2014 року № 71-VIII  "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи", Земельного кодексу України, враховуючи рекомендації постійної комісії з фінансово-економічних питань, бюджету, інвестицій і комунальної власності (протокол від __.__.2015 року № ___), на виконання рішення Іллічівської міської ради від 05.01.2014 року № 573-VI "Про встановлення місцевих податків і зборів на території Іллічівської міської ради" та керуючись статтею 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні",

 

Іллічівська міська рада вирішила:

 

1. Затвердити Положення про податок на майно (в частині плати за землю) на території Іллічівської міської ради Одеської області (додається).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з фінансово-економічних питань, бюджету, інвестицій і комунальної власності та заступника міського голови Чумель Н.І.

 

Міський голова                                                                  В.Я. Хмельнюк

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань