Постанова № 132 Про визнання Станіславської Анастасії Вікторівни такою, яка не набула депутатського мандата депутата Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року

123.jpg

МІСЦЕВІ ВИБОРИ

25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

 

Чорноморська міська територіальна виборча комісія 

Одеського району Одеської області

 

П О С Т А Н О В А

м. Чорноморськ

 

17 год. 37 хв.

 

«02» листопада 2020 року                                                                                                    № 132

 

Про визнання Станіславської Анастасії Вікторівни такою, яка не набула депутатського мандата депутата Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року

 

Згідно протоколу Чорноморської міської територіальної виборчої комісії Одеського району Одеської  області про результати виборів депутатів Чорноморської міської ради в єдиному багатомандатному виборчому окрузі від 29 жовтня 2020 року визнано Станіславську Анастасію Вікторівну обраною депутатом Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області в єдиному багатомандатному виборчому окрузі за єдиним виборчим списком кандидатів від ЧОРНОМОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РОЗУМНА СИЛА».

Офіційне оприлюднення результатів виборів депутатів Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року відбулось 31 жовтня 2020 року в газеті «Чорноморський маяк» № 42 (5022).

Відповідно до абзацу 1 частини першої статті 283 Виборчого кодексу України, особа, обрана депутатом Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласної, районної, міської, районної у місті, сільської, селищної ради, сільським, селищним, міським головою, для її реєстрації зобов’язана подати до територіальної виборчої комісії з відповідних місцевих виборів протягом двадцяти днів з дня офіційного оприлюднення результатів виборів заяву про реєстрацію її депутатом, сільським, селищним, міським головою, а у разі наявності в неї іншого представницького мандата – копію зареєстрованої заяви про припинення дії іншого представницького мандата, поданої відповідно до Верховної Ради України, Верховної Ради Автономної Республіки Крим або відповідної місцевої ради.

Однак, 01 листопада 2020 року до Чорноморської міської територіальної виборчої комісії Одеського району Одеської області від Станіславської Анастасії Вікторівни надійшла заява про відмову від депутатського мандата.

Згідно приписів частини п’ятої статті 283 Виборчого кодексу України, у разі невиконання особою, обраною депутатом за виборчим списком місцевої організації партії, у строки, зазначені у частинах першій і другій цієї статті, вимог частини першої цієї статті або подання цією особою до виборчої комісії заяви про відмову від депутатського мандата, або виникнення (виявлення) обставин, зазначених у пунктах 3-6 частини першої та частині четвертій статті 231 цього Кодексу, виборча комісія приймає рішення про визнання її такою, яка не набула депутатського мандата, та визнає обраним депутатом Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласної, районної, районної у місті, а також міської, сільської, селищної ради (територіальної громади з кількістю виборців 10 тисяч і більше) наступного за черговістю кандидата у депутати у відповідному територіальному або єдиному багатомандатному виборчому списку кандидатів від відповідної організації партії, за яким було обрано особу, яка не набула мандата.

З огляду на вищевикладене, відповідно  до  частин  першої, п’ятої  статті  283  Виборчого кодексу України, пункту 5.4. Роз’яснення щодо порядку реєстрації обраних депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у місті, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів, затвердженого  постановою  Центральної  виборчої  комісії  від  28 жовтня 2020 року № 433,  керуючись  пунктами 17, 18, 20  частини  другої  статті  206  Виборчого кодексу України,-

 

Чорноморська міська територіальна виборча комісія Одеського району Одеської  області  п о с т а н о в л я є:

 

1. Визнати Станіславську Анастасію Вікторівну  такою, яка не набула депутатського мандата депутата Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.

2. Офіційно оприлюднити цю постанову у місцевих друкованих засобах масової інформації.

3. Надіслати цю постанову органам ведення Державного реєстру виборців (для подальшої передачі Центральній виборчій комісії) та Станіславській Анастасії Вікторівні.

4. Цю постанову вивісити для загального ознайомлення на стенді офіційних матеріалів комісії, а також направити до Чорноморської міської ради Одеської області для оприлюднення на веб-сайті міської ради.

 

Голова комісії                                                                                                Д. Соколов

Секретар комісії                                                                                            Є. Доценко

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань