Урочисте зібрання з нагоди 44-ї річниці міста Чорноморська

1EVaxW9nzAw.jpg

12 квітня 2017 року в театральній залі Центру культури і мистецтв відбулося урочисте зібрання з нагоди 44-ї річниці міста Чорноморська. Валерій Якович Хмельнюк сердечно привітав жителів Чорноморська з 44-м днем народження рідного міста, побажав всім невичерпної енергії, міцного здоров'я, родинного затишку, добра і удачі, а нашому місту – подальшого розвитку і процвітання.

В наступній частині свята відбулася церемонія вручення відзнак «Почесний громадянин міста Чорноморська». За рішенням міської ради в 2017 році це звання було присвоєно  Кострицькій Світлані Василівні - заступнику керуючого Центрального відділення ПАТ “Марфін  Банк”, засновнику та керівнику Фонду підтримки малого підприємництва у м. Чорноморську. Загальний робочий стаж – 61 рік. За час трудової діяльності Світлана Василівна брала активну участь у розвитку фінансових інститутів нашого міста, у становленні та забезпеченні високого стандарту роботи міської податкової інспекції. Вагомий особистий внесок зробила  в розвиток банківського сектору міста – під її керівництвом у 1999 був здійснений один з перших в Україні локальний карточний проект – переведення виплат заробітної плати на локальні картки АКБ “МТБ”, встановлена перша мережа банкоматів. Активно співпрацює з підприємцями, надає консультативну та практичну підтримку малому та середньому бізнесу  міста, що збільшує інвестиційну привабливість  нашого регіону.

Почесним громадянином Чорноморська також став  Бєляєв Анатолій Павлович - голова Первинної профспілкової організації  “ ІСРЗ у”,  голова  Ради ветеранів заводу.  Стаж роботи на ІСРЗ – 48 років (з 1969 по теперішній час). Розпочинав трудову діяльність лаборантом енергетично-механічного відділу, згодом –  став заступником директора з охорони праці та навколишнього середовища. Проявив себе висококваліфікованим, досвідченим фахівцем в галузі охорони праці, завжди успішно вирішував проблеми виробництва. Як керівник громадських організацій заводу підтримував міжнародні зв’язки з судноремонтними підприємствами Республіки Болгарії, Німеччини. Є учасником ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Брав активну участь в розбудові та благоустрої нашого міста, у вирішенні соціально-культурних проблем його мешканців.  Анатолій Павлович  - один з учасників створення Музею Історії трудової Слави заводу. Є наставником для багатьох робітників підприємства. Обирався депутатом міської ради.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадянську позицію та  вагомий внесок у соціально-економічний розвиток міста та з нагоди 44-ї річниці м. Чорноморська почесними грамотами та подяками міського голови були нагороджені працівники підприємств і організацій міста, представники трудових колективів. Також відбулось нагородження переможців конкурсу «Кращий під’їзд у житловому будинку». Окрім грамот переможці конкурсу отримали грошові винагороди.

У продовженні святкових заходів на сцені театральної зали Центру культури і мистецтв  тривав концерт за участю творчих колективів міста  і гостей з Одеси.

         

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань