Чорноморськ відвідав незалежний аудитор програми «Блакитний прапор»

blueflag.jpg

1 серпня 2017 року місто Чорноморськ відвідав незалежний аудитор програми «Блакитний прапор», представник із Греції – Євангелос Руссос. Євангелос є співробітником міжнародного осередку «Блакитний прапор». В його функції входить інспектування узбережжя, пляжів та маринів,  які отримали  «Блакитний прапор». Головні перевірки кожного володаря даного сертифікату відбуваються раз на п’ять років, а національні координатори щорічно слідкують за відповідністю пляжу всім необхідним стандартам: організації, чистоти, безпеки тих, хто купається і відпочиває, а також захисту екології моря і прибережної смуги. Всього 32 критерія. Чорноморськ, який є асоційованим членом екологічного руху якості пляжів, отримує даний сертифікат сьомий  рік поспіль.

В цей день пройшла зустріч міжнародного аудитора, національного координатора програми «Блакітний прапор» з міським головою, представниками виконавчої влади. Основний акцент у ході зустрічі було зроблено на те, що Чорноморськ володіє безцінним багатством – безперервною смугою комунального пляжу довжиною 1,5 кілометри, який належить кожному мешканцю нашого міста. Щороку проводяться масштабні роботи для покращення  інфраструктури та загального вигляду узбережжя.

Після зустрічі інспекція відправилась на пляж, щоб на місці детально вивчити ситуацію та визначити наявність чи відсутність недоліків.

В цьому році кількість відпочиваючих «б’є рекорди», тому відповідні служби прикладають чимало зусиль, щоб підтримувати належний порядок.

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань