Створена робоча група для культурного картування

customer-journey-map.jpg

З метою всебічного дослідження потенціалу культурного сектору і творчих індустрій, розвитку креативних індустрій Одещини, для децентралізації культурного процесу та активізації залучення мешканців до виявлення цінних якостей та відповідно до наказу Одеського управління культури, народностей, релігій та охорони об'єктів культурної спадщини від 01.10.2018 р. № 243 «Про організаційні заходи щодо проведення картування культурних ресурсів Одеської області», 22 жовтня 2018 року в м.Чорноморськ Одеської області при відділі культури була створена робоча група для культурного картування у такому складі:

- Гончарук І., журналіст газети «Чорноморський маяк», блогер,
- Драпогуз М., іерей,
- Калінічева Ю.Г.,психолог, культорганізатор Бурлачобалківського клубу,
- Карвацький П., підприємець, член ГО «Право»,
- Крістанова Ю.А., начальник відділу культури;
- Кузар О., депутат Чорноморської міської ради, головний лікар Басейнової лікарні;
- Лобода І.П., вчитель ЗОШ, культорганізатор Палацу культури,
- Молодій О.І., головний спеціаліст відділу культури,
- Тіщенко І., голова художнього об’єднання «Ніка» м.Чорноморська.

Культурне картування - це є процес перенесення на карту культурних ресурсів міста та створення образу, якій буде демонструвати його потенціал. Це залучення мешканців до виявлення цінних якостей індивідуальних ресурсів (таланти, вміння, знання, досвід, лідерські якості та інші ресурси, що притаманні окремим членам району; громадські ресурси (культурні та соціальні групи, асоціації, соціальні та волонтерські ініціативи, молодь, події, заходи, команди, клуби та інші); інституційні ресурси (школи, бібліотеки, парки, інфраструктурні об'єкти, кафе, центри громадської активності, церкви та інше).
Усі результати будуть використаних для картування, приорітетів та цілей культурного життя міста.
Ми робимо картування:

- по-перше, для розробки культурного плану розвітку міста; 
- по-друге, культурне картування має стати основою стратегії розвітку культури, а також вплине на створення програм в галузі економіки, розвітку планування культурних об'єктів, задоволення різних верств населення.
Саме для цього у створена робоча група на чолі із начальником відділу культури, яка безпосередньо контролює питання культурного картування м.Чорноморська.

Усіх небайдужих мешканців громади просимо взяти участь у цьому дослідженні та заповнити запропоновану електронну анкету.
Запропонована анкета складається з 27 запитань. Заповнювати можна анонімно.
Посилання на анкету: https://goo.gl/forms/XyBQDWUUhJMIbBkB2

Опитування проводитиметься до 25 листопада 2018 року на загальнонаціональному рівні шляхом поширення онлайн анкети серед жителів Чорноморської територіальної громади, котрі мають доступ до мережі Інтернет.

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань