Календарний план на лютий 2017 року

Chornomorsk.jpeg

Календарний план м. Чорноморськ
ЛЮТИЙ 2018 року

Захід

Час

Місце
 проведення

1  лютого (четвер)

Майстер-клас з управлінської діяльності Гордієнко Л.А. та Гетманченко О.П. "Умови розвитку професійних компетентностей вчителів закладів загальної освіти у світі розбудови Нової української школи»

14:00

ЗОШ № 3

1-2 лютого

Міська Спартакіада загальноосвітніх навчальних закладів з баскетболу серед юнаків

13:00

Малодолинська ЗОШ

3 лютого (субота)

Концертна програма «X-mass # Classic # Rock-n-roll» в рамках Х-го фестивалю православної музики та колядок «Різдвяні дзвони – 2018» (за участі:  струнного ансамблю "VIOLINO" ДШМ та  вокально-інструментального ансамблю «Трынь-Брынь-Бенд»)

12:00

Фойє Палацу культури

Відкриття виставки сніговиків з приватної колекції Варвари Гоцуляк «Різдвяні подарунки» до Всесвітнього дня Сніговика

протягом дня

Фойє Палацу культури

4 лютого (неділя)
Всесвітній день боротьби проти раку

Х  міський фестиваль православної музики та колядок «Різдвяні дзвони – 2018»

15:00

Палац культури

VII Відкритий територіальний конкурс юних художників «Різдвяні візерунки» в рамках щорічного фестивалю «Різдвяні дзвони» (м.Чорноморськ)
Виставка декоративно-прикладного мистецтва умільців народної творчості  клубу «Альтернатива» ПК

протягом дня

Палац культури

5 лютого (понеділок)

Апаратна нарада

8:30

Зал засідань

8 лютого (четвер)

Майстер-клас з управлінської діяльності Клименко В.Г. "Акмеологічна концепція професійного розвитку педагога"

14:00

МДЗОШ

9 лютого (п'ятниця)
Міжнародний день стоматолога

Хореографічна концертна програма народного колективу «Полундра» Палацу культури «Танці довжиною в життя»

18:00

Театральна зала ПК

10  лютого (субота)

Благодійна комплексна програма для дітей «Від серця до серця» за участі художньої студії «Кисточка»
 (кер. О.Панчішина)

11:00

Фойє  ПК

Театралізована вистава для дітей «Кіт у чоботях» народного ансамблю танцю «Дана» (кер.Іванова Н.Р.) до 390 р. від д.н. Шарля Перро

15:00

Театральна зала ПК

12 лютого (понеділок)

Апаратна нарада

8:30

Зал засідань

Майстер-клас з випилювання салазків

9:00

ЦНТТУМ

12 - 18 лютого
Масляна

13 - 14 лютого

Міська Спартакіада загальноосвітніх навчальних закладів «Олімпійське лелеченя»

14:00

КДЮСШ
ЗОШ № 2

14 лютого (середа)
День Святого Валентина

Комісія у справах дітей

15.00

Зал засідань

Святковий концерт  до дня всіх  закоханих  «Валентин і Валентина»

протягом дня

Бурлачобалківський клуб

Розважальна програма до Дня Святого Валентина «Все про любов…»

протягом дня

Малодолинський БК

Майстер-клас з виготовлення листівки   (техніка - орігамі)

15:00

ЦНТТУМ

Конкурсна програма «Лав-сторі»

17:00

Фойє Палацу культури

15 лютого (четвер)
 День вшановування учасників бойових дій на території інших держав
Стрітення Господнє

Урочисте зібрання з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

13:00

Центр культури і мистецтв, театральна зала

Майстер-клас з управлінської діяльності Прокопенка О.Л. та Облакової Ю.В. 1. "Система управління охороною праці та створення безпечних умов життєдіяльності учасників освітнього процесу".2. "Реалізація демократичних принципів школи: сфери змін"

14:00

ОЗОШ

Семінар-практикум для вихователів-методистів закладів дошкільної освіти Українознавство - один із напрямів патріотичного виховання дітей дошкільного віку. Українські народні свята.
Стрітення.

9:00

ДНЗ №14

16 лютого (п'ятниця)

Засідання об’єднання «Культурна спадщина»
(кер. С.Кучеренко).
Тема: «Вишивка східного регіону». Закінчення вишивання
7-метрового рушника-оберегу  «Сонячна Одещина» за участі майстрині Валентини Штельмах

12:00

Музейна кімната

Концерт відділення народної музики «Бариня Масляна»

17:00

ДШМ

17 лютого (субота)

ХІ Відкритий територіальний фестиваль «Юний концертмейстер»

уточнюється

ДШМ

19 лютого (понеділок)
Початок Великого поста

Апаратна нарада

8:30

Зал засідань

20 лютого (вівторок)
День Героїв Небесної Сотні

Мітинг пам’яті  на алеї  Героїв Небесної Сотні

10:00

Алея Героїв Небесної Сотні, вулиця Віталія Шума, 9

Тематичний концерт до Дня Героїв Небесної Сотні «Герої не вмирають»

15:00

Фойє ПК

21 лютого (середа)
Міжнародний день рідної мови

«Поетична вітальня» - тематична зустріч до  Міжнародного Дня рідної мови

14:00

Музейна кімната

Майстер-клас з правлінської діяльності Максименко М.Ю "Пріоритети виховної роботи  КДЮСШ"

14:30

КДЮСШ

Концертна програма до дня рідної мови

протягом дня

Малодолинський БК

Диктант на знання української мови «Наша мова – українська» за ініціативи міського об’єднання «Просвіта»

протягом дня

Центральна міська біб-ка  юн.від.

22 лютого (четвер)

Засідання виконавчого комітету

10:00

Зал засідань

Майстер-клас з управлінської діяльності Куркан О.В. "Управління науково-методичною роботою в закладі загальної освіти: засоби, технології"

14:00

ЗОШ № 1

Літературна  музично-спортивна композиція «Молодь обирає здоров’я»

14:30

ЗОШ№3

Дитяча філармонія. Концерт для учнів загальноосвітніх шкіл «Поговоримо про серйозне»

15:00

ДШМ

Інструмент - квест

15:00

ЦНТТУМ

23 лютого (п'ятниця)

«Мальовнича Україна» - національно - патріотичний проект

11:00

Музейна кімната ПК

Конкурс екологічних  казок, присвячених Міжнародному дню водно-болотних угідь

14:30

ЗОШ №7

24 лютого (субота)

Відкритий турнір з універсального бою «На призи заслужених тренерів Одещини» серед юнаків та дівчат 8-9р., 10-11р.12-13р.

10:00

МДЗОШ
спортзал

25 лютого (неділя)
День першого офіційного Державного Герба України

Заходи до 100-річчя Державного Герба України

за окремим планом

Культурні та освітні заклади

26 лютого (понеділок)

Апаратна нарада

8:30

Зал засідань

27 лютого (вівторок)

Міська Спартакіада початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів (фізкультурно-спортивний фестиваль «Юний козак»)

14:00

КДЮСШ

28 лютого (середа)

Семінар-практикум для вихователів-методистів закладів дошкільної освіти. Використання українського народного фольклору як засобу патріотичного виховання в процесі музичної діяльності

9:00

ДНЗ №10

Конкурс на кращу презентацію «Птахи, що зимують в Чорноморську»

14:30

ЦЕНТУМ

Протягом місяця кожної суботи

Чемпіонат  міста з футзалу

9:00

П/С «Юність»

Протягом місяця кожної неділі

Відкритий чемпіонат міста з баскетболу

14:00

П/С «Юність»

Спецпроект для людей похилого віку «Пісні на свіжому повітрі»  (кер.Ю.Плахотнюк)

15:30

Палац культури

Вечір відпочинку за участі муніципального оркестру (кер.Ю.Щірба)

17:00

Палац культури

Протягом місяця кожної суботи-неділі

Турніри «ВИХІДНОГО ДНЯ» з шашок

10:00

ДЮСШ ШШ

Турніри «ВИХІДНОГО ДНЯ» з шахів

14:00

ДЮСШ ШШ

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань