Календарний план м. Чорноморськ на червень 2019 року

Chornomorsk.jpeg

Календарний  план
 м. Чорноморськ 
ЧЕРВЕНЬ  2019  р.

Захід

Час

Місце
 проведення

1 червня (субота)
Міжнародний день захисту дітей

Відкритий   чемпіонат м. Чорноморська з радіокерованих моделей повітряного бою у класі «ЕРА» - 2019р.

9:00

На земельному майданчику за будинком
вул. Віталія Шума, 2Б

Відкритий турнір з кіокушин  карате серед дітей, юнаків, дівчат у розділі куміте  до Дня захисту дітей

9:00

ЗОШ №7

Конкурс малюнків та саморобок «Розмаїття дитинства»

10:00

Філія №2
сел. Олександрівка

Комплексна програма, присвячена Міжнародному дню захисту дітей:  «Країна дитинства» за участю творчих колективів ПК, народних майстрів та театральної студії «Пантера».
Показ мультфільмів, безкоштовне морозиво.

10:00


18:00

Алея майстрів


Приморський Парк

Розважальна програма, конкурси та ігри «Діти – це наш скарб» до  Дня захисту дітей

11:00

Олександрівський БК

Святкова концертна програма «Щасливе дитинство»  до Дня захисту дітей

12:00

БДЮТ

Виставка-ярмарок, розважально-спортивна  програма «Райдуга дитинства»  до  Дня захисту дітей та дня батьків

14:00

Бурлачобалківський клуб

Розважальна програма «Піратський квест» до Дня захисту дітей

16:00

Малодолинський БК

1-2 червня

Турнір з великого тенісу серед  юнаків та дівчат, присвячений  Дню захисту дітей

10:00

ЗОШ №7
(спортмайданчик)

Першість міста  з  віндсерфінгу до Дня захисту дітей. Відкриття сезону.

12:00

Яхт – клуб,
причал 114

1-5 червня

Відкриття виставки ДПМ учнів Будинку дитячої та юнацької творчості

14:00

Виставкова зала музею

1-20 червня

Літній  табір “Діти-наша радість”

Протягом дня

Бурлачобалківський клуб

2 червня (неділя)
День працівників водного господарства України

Звітна концертна програма «Посмішка дитинства» хореографічного колективу «РитМікс»

17:00

ЗОШ № 4

Музична вистава «Травнева ніч на хуторі біля Диканьки» народного хору «Червона Калина» Я. Наумова (вхід вільний)

18:00

Театральна зала ПК

3 червня (понеділок)

Відкриття таборів денного перебування, профільних таборів

8:00

Школи, позашкільні заклади, лікарня

9 класи ДПА

9:00

Школи міста

Показ мультфільму для дітей (вхід вільний)

10:30

Театральна зала ПК

3-4 червня

11 класи ЗНО-ДПА: історія України

10:00

Пункти ЗНО

3-7 червня

Курси підвищення кваліфікації для викладачів мистецьких шкіл Центру неперервної культурно-мистецької освіти Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв

Уточнюється

Актова зала ДШМ

4-8 червня
Всеукраїнська спартакіада серед народних депутатів Верховної Ради України, депутатів обласних, районних, міських, сільських та селищних рад (за окремим планом)

VII Всеукраїнська спартакіада серед народних депутатів Верховної Ради України, депутатів обласних, районних, міських, сільських та селищних рад


04.06.– відкриття спартакіади

08.06. – закриття спартакіади

9:00-17:00




19:00

12:00

П /С «Юність»
ст. ЗОШ №6
Портклуб ДП «МТП «Чорноморськ»


Стадіон "Шкільний"

5 червня (середа)

Показ мультфільму для дітей (вхід вільний)

10:30

Театральна зала ПК

Виготовлення  макету сонячної системи

15:00

ЦНТТУМ

Проведення засідання Курсів підвищення кваліфікації Одеського центру

Уточнюється

Палац культури

Тематична бесіда «Природа – це наша домівка». Презентація на тему «Екологія майбутнього України»

Протягом дня

Олександрівський БК

5-21 червня

Виставка декоративно-ужиткового напряму «Світ руками дітей»

Протягом дня

Виставкова зала Музею ім. О. Білого

6 червня (четвер)
День журналіста

11 класи: ЗНО-ДПА: біологія

9:00

м. Одеса

«День бігуна» для пришкільних таборів

10:00

ЗОШ №7

7 червня (п'ятниця)

9 класи ДПА

9:00

Школи міста

«Стрітбол» для пришкільних таборів

10:00

КДЮСШ

Засідання педагогічної ради за підсумками навчального року

11:00

Актова зала ДШМ

Виставка пленерських робіт Міжнародного пленеру «Творче асорті» за участю художників Молдови та України творчого об’єднання «Ніка»

16:00

Музей

8 червня (субота)

Концертна програма скрипалів випускних класів

13:00

Виставковий зал міської бібліотеки

Музична вистава «Травнева ніч на хуторі біля Диканьки» народного хору «Червона Калина» Я. Наумова (вхід вільний)

18:00

Театральна зала ПК

8-9 червня

Першість міста з квадратлону  «Тандем - Весняний марафон -2019» (техніка водного туризму, орієнтування, пішохідний туризм, стрільба)

10:00

Сухий лиман

9 червня (неділя)

Вистава для дорослих та дітей
«Малыш и Карлсон»

Феєрична комедія «Мужчины не танцуют стриптиз» вистава у 2-х діях

16:00

18:00

Театральна зала ПК

10  червня (понеділок)

Відкриття загальноміського  табору  лідерів  учнівського  самоврядування  «Лідер-2019»

9:00

БДЮТ

Відкриття виставки мікромініатюр художника Володимира Казаряна «Восьмое чудо света» (м. Харків)

10:00

Музей

10-14 червня

XII Міжнародний конгрес і Технічна виставка "ЕТЕВК-2019" (Екологія, Теплопостачання, Енергозбереження, Водопостачання, Каналізація)

Протягом дня

КРК "Метрополіс"

Дитячий турнір з футболу «Територія футболу -2019» серед юнаків 2005-2006 р.н. р.н.  до  Дня Конституції

Уточнюється

Стадіон
 «Олімпік»

11  червня  (вівторок)

11 класи: ЗНО-ДПА: географія

9:00

м. Одеса

Змагання з гандболу для пришкільних таборів «Юний гандболіст» серед  юнаків

10:00

Стадіон «Шкільний»

Персональна виставка О. Щокіної «Арт-ню»

10:00

Виставкова зала музею

Показ мультфільму для дітей (вхід вільний)

10:30

Театральна зала ПК

12 червня (середа)

Комісія у справах дітей

15:00

Зал засідань

Розважальні ігри «Казкові пригоди»

Протягом дня

Міська дитяча бібліотека

Пікнік на природі «Фізкульт-ура!»

Протягом дня

Філія №2
сел. Олександрівка

12-27 червня

Розваги на канікулах: караоке, дискотеки, ігри, конкурси для молодших школярів

Протягом дня

Олександрівський БК

13 червня (четвер)

11 класи: ЗНО-ДПА: хімія

9:00

м. Одеса

Виготовлення знаків  зодіаку в техніці стринг-арт

10:00

ЦНТТУМ

Показ мультфільму для дітей (вхід вільний)

10:30

Театральна зала ПК

15 червня (субота)

Відкриття виставки колекції С. Воронова
«Порцеляновий наперсток»

10:00

Музей

Критеріум з велоспорту. Меморіал, присвячений пам’яті  І.А.Драчука

Уточнюється

По вулиці Спортивної

Спортивно розважальна програма  до Дня батька

18:00

ЗОШ №7

15-25 червня

I  Відкритий  дитячий фестиваль з баскетболу
"CHERNO – BASKET  OPEN"

Уточнюється

Стадіон
 «Шкільний»

16 червня (неділя)
Трійця
День медичного працівника

Концертна програма до Дня села Бурлача Балка  “Здорова нація - здорова Країна”

Протягом дня

с.Бурлача Балка

16-19 червня

Дитячий турнір з футболу «Територія футболу -2019» серед юнаків 2005-2006 р.н. р.н., до  Дня Конституції

Уточнюється

Стадіон
 «Олімпік»

19 червня (середа)

Показ мультфільму для дітей (вхід вільний)

10:30

Театральна зала ПК

21 червня (п'ятниця)

Шоу планет

10:00

ЦНТТУМ

22 червня (субота)
День скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Покладання квітів до Обеліску Слави

09:00

Обеліск Слави

Звітна концертна програма зразкової студії хореографічних мініатюр «Радість»

12:00

Портклуб ДП «МТП «Чорноморськ»

22-23 червня

І Відкритий фестиваль-конкурс народної хореографії «Цвіт папороті – 2019»

Протягом дня

Палац культури

23 червня (субота)
День державної служби України

25 червня (понеділок)
Міжнародний день моряка

26 червня (середа)

Премія міського голови талановитій молоді міста до Дня молоді

10:00

Виконком каб.300

Концерт класичної музики

18:00

Театральна зала ПК

Турнір з настільного тенісу серед хлопців та дівчат, присвячений Дню Конституції  за програмою «Спорт для всіх»

Уточнюється

Біля П/С «Юність»

26-27 червня

Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед ДЮСШ, СДЮШОР 2006 – 2007 р.н. та молодше

10:00

Стадіон
«Шкільний»

27 червня (четвер)

Засідання виконавчого комітету

10:00

Зал засідань

Урочисте зібрання громадськості з нагоди 23-ї річниці Конституції України

11:00

Палац культури

Концертна програма до дня Конституції України

Протягом дня

Малодолинський БК

Випускний вечір

19:00

Площа С.Стребка

27-30 червня

Чемпіонат України, юнаки та дівчата до 14 р.н.  І тур

10:00

Міський пляж

28  червня (п'ятниця)
День Конституції України (23-я річниця)

«Єдина непереможна» святковий концерт  присвячений 
23-й річниці Конституції України

Протягом дня

Бурлачобалківський клуб

Тематична бесіда «Оберіг нашої державності». Майстер класи з народного мистецтва. Виставка робот майстринь

Протягом дня

Олександрівський БК

30 червня (неділя)
День молоді

Протягом місяця кожної неділі

Пісні на свіжому повітрі

Танцювальна програма під супровід духового  оркестру
(кер. Ширба Ю.О.)

16:00-17:00

18:00-19:00

Приморський парк

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань