Склад ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів для формування складу громадської ради при виконавчому комітеті Чорноморської міської ради Одеської області

hromrada-800x450-c-default_7.jpg

Зважаючи на необхідність організації і проведення органами місцевого самоврядування консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, відповідно до Положення про громадську раду при виконавчому комітеті Чорноморської міської ради Одеської області, затвердженого рішенням виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області від 24.10.2019 року № 274 «Про затвердження положення про громадську раду при виконавчому комітеті Чорноморської міської ради Одеської області в новій редакції», беручи до уваги клопотання, які надійшли від інститутів громадянського суспільства, керуючись статтями 38, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням №278 від 28.11.2019 року виконавчий комітет Чорноморської міської ради Одеської області затвердив склад ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів для формування складу громадської ради при виконавчому комітеті Чорноморської міської ради Одеської області.

Склад

ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів для формування Громадської ради при виконавчому комітеті

Чорноморської міської ради Одеської області

 1. Лубковський Ігор Анатолійович – заступник міського голови.
 2. Колісниченко Тетяна Павлівна – начальник відділу-державний реєстратор  управління державної реєстрації прав та правового забезпечення виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області.
 3. Мельошина Людмила Василівна  - начальник відділу з питань внутрішньої політики виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області.
 4. Охотніков Вячеслав Володимирович – начальник юридичного відділу управління державної реєстрації прав та правового забезпечення виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області.
 5. Величко Олександр Вікторович – член ГФ з охорони громадського порядку і державного кордону «Патруль Громадської Безпеки».
 6. Дашко Геннадій Геннадійович – голова ГО «Ветеранів та інвалідів АТО – «РАПІРА».
 7. Степанюк Денис Вікторович – голова ГО «Чорноморськ для людей».
 8. Рагулін Олександр Станіславович – президент Федерації легкої атлетики м.Чорноморська.
ПНВТСРЧТПТСБНД
  Опитування

  Нажаль зараз немає активних опитувань

  Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань