Про зміну розміру нарахувань КП «ЧТЕ» з урахуванням ціни поставки природного газу до умовно-змінної складової тарифів на теплову енергію та послуг централізованого опалення

28463dd795d0c7c6638e54e77243d348.jpeg

Опалювальний період 2019-2020 років для КП «ЧТЕ» проходить в умовах дії в Україні ринку природного газу. Це означає, що ціна на паливо в кожному місяці міняється.

Перехідний період, який обумовлений введеним в дію Законом України «Про житлово-комунальні послуги», триває до травня 2020 року. Коригування тарифів на теплопостачання в цей період законодавчо не передбачено.

Кабміном України прийнято постанову про застосування тепловиками коригувальних коефіцієнтів, які враховують вартість поставки газу, до тарифів на тепло. Облік зміни ціни транспортування і розподілу природного газу цією постановою не передбачено.

В інших містах (Південний, Білгород-Дністровський, Ізмаїл) виконкомами готуються рішення про зміну розміру нарахувань до оплати умовно-постійної частини тарифу за тепло в грудні 2019 року. КП «ЧТЕ» також проведено необхідний розрахунок і зниження плати за опалення в грудні 2019 року становитиме близько 25%.

Національною комісією (НКРЕКП) збільшені з 1 січня 2020 року тарифи на розподіл природного газу і його транспортування. Таким чином, нівелюється зниження ціни поставки природного газу. Тому питання зміни розміру плати за опалення в січні і далі стає економічно недоцільним для підприємства.

Таким чином, з метою недопущення збитковості підприємства, вирішення питання про застосування коефіцієнтів для зміни розміру нарахувань за теплопостачання в подальшому залежить від фактичних фінансових результатів роботи КП «ЧТЕ» в кожному наступному місяці.

НАКАЗ

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань