Інформація щодо заборгованості за отримані послуги з централізованого опалення

unnamed.jpg

Доводимо до Вашого відома, що згідно ст. 20 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» споживачі зобов’язані оплачувати житлово-комунальні послуги у строки встановлені договором або законом. Частиною п. 5 ст. 13 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» передбачено, що відмова споживача від укладання договору з виконавцем комунальної послуги не звільняє його від обов’язку оплати фактично спожитої комунальної послуги.

Відповідно до «Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», які затверджені Постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 р. № 630 плата, за надані послуги вноситься споживачем відповідно до показань засобів обліку на підставі платіжного документа (платіжної квитанції тощо). Розрахунковим періодом для оплати послуг є календарний місяць.

У разі відмови споживача оплачувати споживання теплової енергії заборгованість стягується в судовому порядку (ч. 6 ст. 25 Закону України «Про теплопостачання»).

Рішення суду підлягають примусовому виконанню державною виконавчою службою.

При відкритті виконавчого провадження, державний виконавець відомості про боржника вносить до Єдиного реєстру боржників. Боржникам з реєстру забороняється виїзд з країни, відмовляють у відкритті поточних рахунків в банку, скасовуються запити на відчуження майна та відмовляють в наданні будь-яких нотаріальних послуг (наприклад, для покупки або продажу нерухомості), а також це впливає на рішення роботодавця при прийомі на роботу.

Крім того, частиною 7 статті 48 Закону України “Про виконавче провадження”  передбачено, що державний виконавець має право описувати, арештовувати та примусово реалізовувати квартиру чи житловий будинок боржника, у разі коли сума загальної  заборгованості за комунальні послуги становить не менше 94 460,00 грн.

Шановні споживачі, з метою уникнення застосування вище перелічених заходів, просимо Вас терміново в повному обсязі сплатити заборгованість за отримані послуги з централізованого опалення.

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань