Оголошення про встановлення тарифів на теплову енергію та послуги з постачання теплової енергії КП «ЧТЕ»

a2a40d2ae5b2fb6f11cabf67df9246baac59890e.jpeg

В законодавчій базі України, що регулює сфери теплопостачання та житлово-комунальнихпослуг останніми роками відбулися значні зміни (Закони України «Про теплопостачання», «Прожитлово-комунальні послуги», «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», іншіпідзаконні акти), зокрема встановлено вимоги:
-відображати окремо теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання;
-виділити в окремий вид діяльності послуги з встановлення, обслуговування, заміни вузлів
комерційного обліку (далі-ВКО) теплової енергії, які повинні виконуватися операторомзовнішніх теплових мереж (в даному випадку КП «ЧТЕ»). Витрати на зазначені послуги (далі –внески) повинні фінансуватися за рахунок внесків споживачів та не включатися до тарифів натеплову енергію та послуги з постачання теплової енергії. Внески розраховуються окремо покожній будівлі та встановлюються органами місцевого самоврядування. В будівлі внескирозподіляються пропорційно кількості приміщень (офісів, квартир). Сплачуються споживачами 1раз на квартал. Облік ведеться на окремому рахунку.
-виділити в окремий вид діяльності послуги з абонентського обслуговування споживачів на
індивідуальних договорах, які виконуються абонентським відділом. Витрати на зазначеніпослуги повинні фінансуватися зарахунок плати за абонентське обслуговування (далі –плата заАО) та не включатися до тарифів на теплову енергію та послуги з постачання теплової енергії.Розмір плати за АО є однаковим для всіх абонентів, сплачується з одного абонента,встановлюється наказом по підприємству та не може бути більшим за граничний розмір, якийрозраховується на підставі Постанови КМУ  від 21 серпня 2019 р. № 808.Станом на 01.06.2020року граничний розмір становить29,81 грн з ПДВ з абонента в місяць.Плата за АОсплачуєтьсяспоживачами 1 раз на місяць протягом року не залежно від відпуску теплової енергії. Облікведеться на окремому рахунку.
Виробництво, транспортування та постачання теплової енергії провадяться підприємством напідставі ліцензій, а послуги з встановлення, обслуговування, заміни ВКО та з абонентськогообслуговування споживачів –не потребують ліцензування. Оскільки підприємство є природниммонополістом, то на всі види ліцензованої діяльності встановлюються тарифи.
На виконання вимог «Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів накомунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності»», затвердженого Наказом Міністерстварегіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 130 від05.06.2018 року, КП «ЧТЕ» повідомляє територіальну громаду міста Чорноморська про наданнянарозгляд в органи місцевого самоврядуваннятарифів на теплову енергію, її виробництво,транспортування, постачання та тарифів на послугу зпостачання теплової енергії.
Розрахунки тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги зпостачання теплової енергії надані на розгляд в органи місцевого самоврядування на виконанняп.57 Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво,транспортування тапостачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, що затвердженийпостановою КМУ від 01.06.2011 року №869 (зі змінами)(далі –Порядок).
У відповідності з п.8та п.37Порядку розрахуноктарифів на транспортування теплової енергіїпроведений з урахуваннямвитрат на утримання та ремонт центральних теплових пунктів ( далі зЦТП або без ЦТП),що є на балансі підприємства.На виконання Порядкувтаблиці 1 наведенірозрахункові планові одно ставкові тадвоставковітарифина теплову енергію, її виробництво,транспортування, постачаннядля відповідних категорій споживачів. УЗС –це паливна умовно-змінна складова, в структурі якої відбулися зміни: плата за розподіл природного газу перенесенаПорядком до умовно-постійної складової (УПС). Враховуючи рівну ціну на паливні складовітарифи для різних груп споживачів однокові в УЗС. Розрахунки УПС проводяться зазатвердженимиприєднаними навантаженнями.

ДОДАТКИ

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань