ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІР ЗМІНИТИ ДІЮЧІ ТАРИФИ НА ПОСЛУГИ З УТРИМАННЯ БУДИНКІВ, СПОРУД ТА ПРИБУДИНКОВИХ ТЕРИТОРІЙ, ЩО НАДАЮТЬСЯ СПОЖИВАЧАМ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «МІСЬКЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА» ЧОРНОМОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛ

Тарифи.jpg

На виконання  ч.2 ст.31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України №869 від 01.06.2011 року «Порядок формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій» КП «МУЖКГ», керуючись наказом Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 №390 доводить до відома споживачів інформацію про вартість, перелік та періодичність надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій. Зазначена інформація доводиться до відома споживачів на офіційному веб-сайті м.Чорноморська, в кожному будинку, інформаційних стендах  та в приміщеннях    ЖЕД № 1,2,3,4 м. Чорноморська.

   Зауваження і пропозиції стосовно змісту, переліку, періодичність строків та вартості на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій, просимо надавати  протягом 14 днів з дня публікації цього оголошення за адресою:  Одеська обл.. м. Чорноморськ, вул..Олександрійська, 2б  КП «МУЖКГ», кабінет № 4  тел. 6-30-58.

ОБГРУНТУВАННЯ

     Відповідно ч.7 ст.31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», доповненою Законом № 626-VIII від 16.07.2015, встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги нижче розміру економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво не допускається.

  Діючі тарифи на послуги з  утримання будинків та прибудинкових територій були встановлені в березні 2013 року і тільки в квітні 2017 року рішенням виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області були скориговані лише по 3-х складових тарифу, що дозволило підвищити рівень відшкодування фактичних витрат з 58,7% до 81,5%.

  Але цього підвищення недостатньо для 100% покриття фактичних витрат по утриманню будинків та прибудинкових територій.

    Враховуючи вище викладене, виникла об’єктивна необхідність зміни діючих тарифів на послуги з утримання  житлових  будинків та прибудинкових територій комунальної власності.

Середньозважений тариф, затверджений в 2017 році, становить 2,87 грн/кв.м.. Середньозважений економічно обгрунтований тариф без послуги з прибирання сходових кліток складе 3,89 грн./кв.м. Підвищення становитиме – 36%.

  Плановий розрахунок  економічно обгрунтованих  тарифів проведено відповідно до «Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 р.№869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги».

                                                                                                          Адміністрація КП «МУЖКГ»

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань