Телефонний довідник

    Телефонний довідник

    МІСЬКА РАДА ТА ЇЇ ВИКОНАВЧІ ОРГАНИ

    (пр.. Миру, 33; тел./факс: 3-49-20)

     

    1.

    Міський

    голова

    Хмельнюк

    Валерій

    Якович

    301

    5-20-00

    9-13-70

     

     

    2.

    Приймальна

    Крамарова

    Світлана

    Анатоліївна

    302

    6-00-20

     

     

    3.

     

    Секретар міськради

    Боровська

    Ольга

    Родіонівна

    305

     

     

    5-20-02

     

     

    3-12-80

     

     

     

    4.

    Заступник   міського голови

    Биченко

    Сергій

    Якович

    217

    5-20-03

    6-41-90

     

    5.

    Заступник міського голови

    Чумель

    Наталя

    Іванівна

    208

    5-20-01

    473933

     

    6.

    Приймальна

     

    207

    6-53-71

     

     

    7.

    Заступник міського голови

    Пічахчі

    Лариса Володимирівна

    406

    5-20-04

    3-40-57

    6-12-43

     

    8.

    Приймальна

     

    405

    6-00-78

     

     

    9.

    Заступник міського голови

    Крук Ю.Ю.

    410

    5-20-07

     

     

    9.

    Приймальна

     

     

    410

    6-13-11

     

     

    10.

    Комендант

     

     

    409

    6-13-25

     

     

    11.

    Керуючий справами

    Лубковський

    Ігор

    Анатолійович

    309

    5-20-10

     

     

    12.

    Радник міського голови

     

     

     

     

     

    13.

    Муніципальна охорона

    Білий

    Андрій Володимирович

    415

    3-46-48

     

     

     

     

    ЗАГАЛЬНИЙ ВІДДІЛ

    (тел./факс: 3-47-08; 6-53-43;     il.ispolkom@gmail.com, ispolkom@cmr.gov.ua)

    1.

    Начальник

    відділу

    Темна

    Ірина

    Вадимівна

    306

    5-20-23

    3-47-08

     

     

    2.

    Головний спеціаліст

    по роботі зі зверненнями громадян

    Савченко

    Оксана

    Леонідівна

    307

    6-53-43

     

     

    3.

    Головний спеціаліст

    з  діловодства

    Соловйова

    Ольга

    Леонідівна

    307

    6-53-43

     

     

    4.

    Оператор комп’ютерного набору

    Зубенко

    Антоніна

    Яківна

    307

    6-53-43

     

     

    5.

    Спеціаліст І категорії

    Шатайло

    Наталя

    Андріївна

    307

    6-53-43

     

     

     

    ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ВІДДІЛ

    (тел/факс (04868) 6-53-63; 6-43-19; e-mail: orgviddil7@ukr.net, org@cmr.gov.ua)

    1.

    Начальник відділу

    Кушніренко

     Наталія

     Вікторівна

      408

    5-20-18

     

     

    2.

    Головний спеціаліст

    Сурінова 

    Ірина

    Василівна

    400-а

    6-43-19

     

     

    3.

    Головний спеціаліст

    Тофан

    Оксана

    Борисівна

    400-а

    6-43-19

     

     

    4.

    Спеціаліст

    Ровкова

    Лілія

    Валентинівна

    400-а

    6-43-19

     

     

     

    УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ПРАВ

    ТА ПРАВОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

    1

    Начальник управління

    Скрипниченко Дмитро

    Володимирович

    402

    5-20-27

     

     

    2

    Начальник юридичного відділу

    Охотніков Вячеслав

    Володимирович

    403

    6-80-31

     

     

    3

    Головний спеціаліст юридичного відділу

    Дабіжа

    Віктор

    Іванович

    403

    6-80-31

     

     

    4

    Головний спеціаліст юридичного відділу

    Тувіченко

    Ольга

    Леонідівна

    402

    6-42-09

     

     

    5

    Головний спеціаліст юридичного відділу

    Джумига

     Євген

    Юрійович

    402

    6-42-09

     

     

    6

    Начальник відділу державної реєстрації прав на нерухоме майно

    Фомін

    Олексій Олександрович

     

    5-20-37

     

     

    7

    Начальник відділу державної реєстрації  юридичних  та  фізичних  осіб

    Колісниченко Тетяна

    Павлівна

    103

    3-00-19

     

     

    8

    Державний реєстратор

    Чухліб

    Микола

    Сергійович

    403

    6-80-31

     

     

    9

    Державний реєстратор

    Шкарпеткіна

    Вікторія

    Валеріївна

    103

    3-00-19

     

     

     

     

    ВІДДІЛ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА З ПИТАНЬ ДОСТУПУ ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

    (e-mail: it@cmr.gov.ua  public@cmr.gov.ua)

     

    1.

    Начальник відділу

    Артеменко Анастасія

    Андріївна

    220

    6-50-71

     

     

    2.

    Головний спеціаліст

    Лесик Ірина Василівна

    215

    6-51-05

     

     

    3.

    Головний спеціаліст

     

    Богач

    Павло

    Павлович

    215

    6-51-05

     

     

    4.

    Головний спеціаліст

    Джабраїлов Руслан Ельбрусович

    215

    6-51-05

     

     

    5.

    Головний спеціаліст

     

    215

    6-51-05

     

     

     

     

    ЗАГАЛЬНИЙ ВІДДІЛ

    (тел./факс: 3-47-08; 6-53-43;     il.ispolkom@gmail.com, ispolkom@cmr.gov.ua)

    1.

    Начальник

    відділу

    Темна

    Ірина

    Вадимівна

    306

    5-20-23

    3-47-08

     

     

    2.

    Головний спеціаліст

    по роботі зі зверненнями громадян

    Савченко

    Оксана

    Леонідівна

    307

    6-53-43

     

     

    3.

    Головний спеціаліст

    з  діловодства

    Соловйова

    Ольга

    Леонідівна

    307

    6-53-43

     

     

    4.

    Оператор комп’ютерного набору

    Зубенко

    Антоніна

    Яківна

    307

    6-53-43

     

     

    5.

    Спеціаліст І категорії

    Шатайло

    Наталя

    Андріївна

    307

    6-53-43

     

     

     

     

    ВІДДІЛ РЕЄСТРАЦІЇ ОБЛІКУ ОСІБ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЧОРНОМОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

    (вул. Хантадзе, 13, E-mail - vroo777@ukr.net)

    1.

    Начальник відділу

    Штембуляк

    Тетяна

    Львівна

     

    5-00-42

     

     

     

     

     

     

     

     

    3.

    Головний спеціаліст

    Супрун

    Ольга

    Ігорівна

     

     

     

     

                         

     

    ВІДДІЛ ВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ

    (пр. Миру, 33)

    1

    Начальник відділу

    Ребров

    Валерій

    Геннадійович

     

    407

     

    3-54-01

     

     

     

    2

    Головний спеціаліст

    Будяченко

    Оксана

    Миколаївна

     

    407

     

    6-83-97

     

     

     

    3

    Головний спеціаліст

    Бражнікова

    Тетяна

    Юріївна

     

    407

     

    6-83-97

     

     

     

    4

    Головний спеціаліст

    Любімова

    Юлія

    Ігорівна

     

    407

     

    6-83-97

     

     

     

     

    КАДРОВА СЛУЖБА

    1

    начальник служби

    Варабіна

    Світлана

    Григорівна

    310

    5-20-31

     

     

    2

    головний спеціаліст

     

    310

    4-35-84

     

     

     

    АРХІВНИЙ ВІДДІЛ

    (пр. Миру, 33, телефон  62391)

    1.

    начальник відділу

    Козачок

    Олена Володимирівна

    423

    6-23-91

     

    2.

    головний спеціаліст

    Ковальова

    Олена Олександрівна

    423

    62391

     

     

    ФІНАНСОВЕ УПРАВЛІННЯ

    (пр. Миру, 33, телефон  60042,   financedep202@ukr.net)

    1

    Начальник   управління

    Яковенко

    Ольга

    Миколаївна

     

    202

     

    2-20-20

     

     

    2

    Приймальня

    Пшенична

    Наталья

    Володимирівна

     

    202

     

    6-00-42

     

     

    3

    Заступник начальника управління – начальник бюджетного відділу

    Єськіна

    Наталья

    Дмитрівна

     

    205

     

    6-63-37

     

     

     

    4

    Заступник начальника управління – начальник відділу доходів

    Пєркова

    Світлана

    Анатоліївна

     

    201

     

    2-44-07

    3-45-27

     

     

     

    5

    Начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності

    Рябчук

    Тетяна

    Володимирівна

     

    204

     

    6-05-98

    3-42-37

     

     

     

     

    ВІДДІЛ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ ТА ЗВІТНОСТІ

    (пр. Миру, 33,  vikonkom_ilych@ukr.net)

    1

    Начальник

    відділу

    Бонєва

    Оксана

    Вікторівна

    219

    5-20-40

     

     

    2

    Заступник начальника відділу

    Шльонкіна

    Галина

    Олександрівна

    219

    6-53-47

     

     

    3

    Спеціалісти:

    Почтарук

    Наталія

    Андріївна

    219

    6-53-47

     

     

    4

     

    Сирота

    Оксана

    Петрівна

    219

    6-53-47

     

     

     

    УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ

    1

    Начальник управління

    Нарожний

    Георгій Олександрович

    212

    5-20-22

     

     

     

     

    ВІДДІЛ ЕКОНОМІКИ

     (il.econo111@gmail.com, econo@cmr.gov.ua)

    2

    Начальник відділу економіки

    Гєнчева

    Наталія

    Євгенівна

    212

    5-20-21

     

     

    3

    Головний спеціаліст відділу економіки

     

    212

    5-20-21

     

     

    4

    Головний спеціаліст відділу економіки

    Лєсная

    Наталія

    Євгенівна

    212

    5-20-21

     

     

    5

    Головний спеціаліст з  питань транспорту

     

     

    2-43-48

     

     

     

    ВІДДІЛ ТОРГІВЛІ, ПОБУТУ І ЗАХИСТУ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ

     (otdel.torgovli.il@gmail.com)

    6

    Начальник відділу

    Михайлюченко Олександр  Вікторович    

    413

    5-20-19

     

     

    7

    Головний спеціаліст

    Книш

    Артем

    Ігорович

    414

    6-11-52

     

     

    8

    Головний спеціаліст

    Бахарева

    Олена

    Василівна

    414

    6-11-52

     

     

    9

    Головний спеціаліст

    Заболотний Володимир  Анатолійович    

    414

    6-11-52

     

     

     

    ВІДДІЛ КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА І БЛАГОУСТРОЮ

    (68003, Одеська область, м.Чорноморськ, пр. Миру, 33

    тел.\факс: 6-00-78 e-mail: okhib@ukr.net)

    1.

    Начальник

    Кілар

    Оксана

    Василівна

    404

    3-46-14

    5-20-26

     

    2.

    Заступник начальника

    Гапоненко

    Дмитро Миколайович

    404

    6-00-78

     

    3.

    Гол.спеціаліст

    Тодорова

    Ліна

    Олександрівна

    405

    6-00-78

     

    4.

    Гол.спеціаліст

    Білоус

    Раїса

    Василівна

    418

    4-37-20

     

    5.

    Гол.спеціаліст

    Альохіна

    Олена Володимирівна

    418

    4-37-20

     

     

    УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

    (м.Чорноморськ,  пр.. Миру,  33)

    1

    Начальник управління

    Маляренко

    Олексій

    Сергійович

    206

    5-40-42

     

     

    2

    Заступник начальника – начальник відділу земельних відносин

    Степаненко

    Наталія

    Василівна

    110

    2-42-70

     

     

    3

    Начальник відділу комунальної власності

    Баришева

    Тетяна

    Володимирівна

    210

    6-52-44

     

     

    4

    Головний бухгалтер-головний спеціаліст

    Холодняк

    Ірина

    Володимирівна

    207

    6-41-18

     

     

     

    УПРАВЛІННЯ   АРХІТЕКТУРИ   ТА   МІСТОБУДУВАННЯ

    (68003, м.Чорноморськ , пр.. Миру, 33, каб.117 ,  тел. 6-00-36,   ел. адреса:   arhi@gcn.ua)

    1.

    Начальник управління,

    головний архітектор

     Протопопов

    Сергій 

     Євгенович

    117

    5-20-12

     

    2.

    Головний спеціаліст- головний бухгалтер

    Нестеренко

    Яна

    Олегівна

    118

    4-14-79

     

    3.

    Начальник відділу  планування  і  забудови

    Мунтян

    Світлана Альбертівна

     

    117

     

    6-00-36

     

    4.

    Головний спеціаліст відділу  планування  і  забудови

    Ткач

    Олена

    Миколаївна

                        118

     

    4-14-79

     

    5.

    Головний спеціаліст відділу  планування  і  забудови

    Соломеін

    Роман Володимирович

                       118

     

    4-14-79

     

    6.

    Спеціаліст 1 категорії відділу  планування  і  забудови

    Сінгаєвський Володимир Володимирович

     

    124

     

    6-54-90

     

    7.

    Заступник головного архітектора, начальник служби містобудівного кадастру

    Мацюк

    Антоніна

    Василівна

                        117

     

    6-00-36

     

    8.

     Головний спеціаліст служби містобудівного кадастру

    Ковба

    Валерій Валентинович

     

    117

     

    6-00-36

     

    9.

    Головний спеціаліст- служби містобудівного кадастру

    Піщев

    Олег

    Віталійович

     

    119

     

    6-44-94

     

     

    ВІДДІЛ ДЕРЖАВНОГО АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНОГО КОНТРОЛЮ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЧОРНОМОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

    ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

    (68003, м.Чорноморськ , пр.. Миру, 33,  ел. адреса     gaskil@ukr.net)

    1.

    Начальник відділу ДАБК

    Липач

    Олена

    Олександрівна

    121

    5-20-33

     

     

    2.

    Головний спеціаліст

    Волинцев

    Віктор

    Володимирович

    120

    5-80-00

     

     

    3.

    Головний спеціаліст

    Садродінова

    Лілія

    Ельмирівна

    120

    5-80-00

     

     

     

    УПРАВЛІННЯ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА

    (м.Чорноморськ, пр.. Миру, 33, факс (04868) 6-55-75)

    1.

    Начальник управління

    Амбарніков Михайло

    Петрович

    221

    5-20-14

    (0482)

    30-41-09

     

    2.

    Заступник начальника управління

    Антонюк

    Валентина

    Василівна

    221

    6-55-75

    (0482)

    30-41-09

     

    3.

    Начальник техніко-економічного відділу

    Малишева

    Надія

    Дмитрівна

    221

    6-64-67

     

    4.

    Головний спеціаліст

    Задніпрянна

    Надія

    Василівна

    221

    6-64-67

    6-50-19

    5.

    Головний спеціаліст

    Жезняк

    Ірина

    Миколаївна

    221

    6-55-75

    (0482)

    30-41-09

     

    6.

    Головний бухгалтер

    Євич

    Юлія

    Юріївна

    123

    6-60-10

     

    7.

    Головний спеціаліст з питань охорони навколишнього природного середовища

    Рябова

    Тетяна

    Юріївна

    222

    5-20-11

     

    8.

    Гол. спеціаліст з питань розподілу та реалізації житла

    Балабанова Анастасія Олександрівна

    419

    4-13-67

     

     

    ВІДДІЛ ВЗАЄМОДІЇ З ПРАВООХОРОННИМИ ОРГАНАМИ, ОРГАНАМИ ДСНС, ОБОРОННОЇ РОБОТИ, ЗАПОБІГАННЯ ТА ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ

    (м. Чорноморськ, пр. Миру, 33)

    1

    Начальник відділу

     

     

    304

    3-47-21

    -

     

    2

     

    Головний спеціаліст

    Лук’янов

    Євген 

    Олексійович

    311

    6-51-04

    2-48-21

     

    3

    Головний спеціаліст

    Малий

    Микола Володимирович

    212 А

    6-51-04

    6-63-22

     

    4

    Головний спеціаліст

    Амбарніков

    Олександр Михайлович

    212А

    6-51-04

    -

     

     

    ВІДДІЛ З ПИТАНЬ ВНУТРІШНЬОЇ ПОЛІТИКИ

    (пр. Миру, 33, телефон/факс 24603, politika122122@ukr.net)

    1

    Начальник відділу

    Мельошина Людмила

    Василівна

    423

    5-20-29

     

     

    2

    Головний спеціаліст відділу

    Варижук

    Ілля

    Володимирович

    423

    6-00-44

     

     

    3

    Головний спеціаліст відділу

    Кочергіна

    Юлія

    Олександрівна

    423

    6-00-44

     

     

     

    ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ

    (м.Чорноморськ, проспект Миру,33)

    1

    Начальник

    відділу

    Крістанова

    Юлія

    Анатоліївна

    308

    5-20-30

     

     

    2

    головний спеціаліст

    Молодій

    Олеся

    Іванівна

    216

    6-41-65

     

     

    3

    головний бухгалтер

    Федорова

    Олена

    Миколаївна

    206А

    6-72-53

    6-62-70

     

     

    4

    Директор

    Палацу культури

    (м.Чорноморськ, вул.Хантадзе,7)

    Кучеренко

    Світлана

    Григорівна

     

     

    5-98-14

    5-98-13

     

     

     

    ВІДДІЛ У СПРАВАХ СІМЇ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

    (пр.. Миру, 33, (04868) 6-01-44, 4-26-30, тел.\факс 6-43-58, 2-43-03)

    1.

    Начальник відділу

    Фурсова

    Світлана

    Петрівна

    421

    5-20-44

     

     

    2.

    Головний спеціаліст

    Боровська

    Олена

    Михайлівна

    412

    6-43-58

     

     

    3.

    Головний спеціаліст

    Славінська Людмила Михайлівна

    416

    2-43-03

     

     

    4.

    Головний спеціаліст

    Єленич

    Вікторія

    Борисівна

    416

    2-43-03

     

     

    5.

    Головний спеціаліст-головний бухгалтер

    Щебетович

    Альона Володимирівна

    214

    4-26-30

     

     


     

    СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ

    (пр. Миру, 33, тел./факс: (04868) 4-15-36,  liliyadeti@gmail.com)

    1

    Начальник служби

    Гудкова

    Лілія

    Юріївна

    411

    4-04-57

    5-20-28

     

    2

    Головний

    спеціаліст

    Лісіцина

    Ольга

    Миколаївна

    420

    6-53-45

     

     

    3

    Головний спеціаліст

    Семенова

    Алла

    Іванівна

    420

    6-53-45

    6-43-98

     

    4

    Головний спеціаліст-головний бухгалтер

    Павлова

    Марина

    Геннадіївна

    424

    4-15-36

    -

     

     

    ЧОРНОМОРСЬКИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ

    ДЛЯ СІМ′Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ

     (вул. 1 Травня 3; факс 24207; il-csssdm@ukr.net,    сайт http://il-csssdm.wix.com/il-csssdm)

    1

    Директор     

    Давкніс

    Наталя

    Олексіївна

    609

    4-23-97

     

     

    2

    Начальник відділу  соціальної роботи

    Шереметьєва Світлана Анатоліївна

    609

    2-42-07

     

     

    3

    Головний спеціаліст

    Гурман

    Надія

    Анатоліївна

    609

    4-23-97

     

     

    4

    Провідний спеціаліст

    Шаблевський Олександр Сергійович

    609

    4-23-97

     

     

    5

     Керівник спеціалізованої служби ЦСПРДМФО

    вул. Героїв Сталінграду 10, ЦСПРДМФО

    Задорожна

    Марина Володимирівна

     

    3-06-64

     

     

    6

    Фахівці соціальної роботи

     

    407

    4-01-96

     

     

     

     

     

    7

    Бухгалтерія

     

    609

    2-42-07

     

     

     

    УПРАВЛІННЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ЦЕНТРА НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ У М.ІЛЛІЧІВСЬКУ (УЗД ЦНАП)

    (м. Чорноморськ, пр.. Миру, 33)

    1

    Начальник УЗД ЦНАП

    Штембуляк

    Олег

    Борисович

    105

    5-20-34

    -

     

    2

    Начальник відділу по роботі з фізичними особами  ЦНАП

    Мацієвич

    Ірина Володимирівна

    108

    5-20-38

    -

     

    3

    Адміністратори відділу по роботі з фізичними особами  ЦНАП

     

    110-111

    6-40-09

    -

     

    4

    Начальник відділу по роботі з суб’єктами господарювання  ЦНАП

    Плевицький

    Валерій

    Володимирович

    102

    5-20-35

    -

     

    5

    Адміністратори відділу по роботі з суб’єктами господарювання  ЦНАП

     

    111

    6-41-11

    -

     

     

    УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

    (68001, Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 8-а, тел. 3-42-52,             

     факс. 30-42-52,e-mail: millichivsk_soc@gupsp.odessa.gov.ua)

    1

    начальник

    Прищепа Тетяна

    Іванівна

    21

    3-45-38

    3-42-52

     

     

    2

    заступник начальника

    Тофан

    Олена Миколаївна

    23

    3-42-52

     

     

    3

    заступник начальника -начальник відділу

    персоніфікованого обліку пільгових категорій населення

    Качмар

    Світлана Миколаївна

    23

    3-42-52

     

     

    4

    начальник відділу бухгалтерського обліку та фінансування - головний бухгалтер

     

    25

    2-55-91

     

     

    5

    начальник відділу грошових виплат і компенсацій

     

    5

    2-56-31

     

     

    6

    начальник відділу державних соціальних інспекторів

    Хромова

    Олена

    Петрівна

    31

    2-55-82

     

     

    7

    нач. відділу з питань праці та соціально-трудових відносин

    Майорська

    Кристина

    Федорівна

    30

    2-56-16

     

     

    8

    головний спеціаліст  відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення

    Ріжко

    Ірина

    Едуардівна

    113 виконком пр.. Миру, 33

    6-53-18

     

     

     

    КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА «ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ)

    ЧОРНОМОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

    (м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 8-А,  тел. 2-56-44, 4-30-38)

    1.

    Директор

    Камишнікова

    Тетяна

    Костянтинівна

    410,411

    2-56-44

     

     

    2.

    Заступник директора – завідувач відділенням соціальної допомоги вдома

    Надра

    Олена

    Геннадіївна

    12

    2-56-44

     

     

    3.

     

    Завідувач відділенням організації надання адресної натуральної та грошової допомоги

    Міхова

    Світлана

    Гавриїлівна

    411

    4-30-38

     

     

    4.

    Заступник завідувача відділення соціальної допомоги вдома

    Зарицька

    Маріанна

    Валеріївна

    12

    4-30-38

     

     

    5

    Головний бухгалтер

    Змирлі

    Ірина

    Вікторівна

    411

    4-30-38

     

     

    6

    діловод

    Шмітько

    Олена

    Олександрівна

    411

    4-30-38

     

     

     

    ВІДДІЛ ОСВІТИ

    (вул Хантадзе, 8-А, факс 2-55-87, miskvo@ukr.net)

    1.

    Начальник відділу

    Кушнір

    Валерій Григорович

    1

    2-55-87

    6-70-64

     

    2.

    Приймальня

    Жученко

    Олена

    Леонідівна

    1

    2-55-87

     

     

    3..

    Заступник начальника відділу освіти

    Чегаринська Ксенія

    Іванівна

    3

    2-56-06

     

     

    4.

    Головний спеціаліст з питань загал. середн. освіти

    Колодій Валентина Олегівна

    2

    2-55-96

    5-54-40

     

    5.

    Головний спеціаліст з питань дошкіл. освіти

    Рабович

    Тетяна

    Іванівна

    33

    6-34-51

    6-91-23

     

    6.

    Головний спеціаліст з питань позашкільної освіти

    Василенко

    Ірина Володимирівна

    2

    2-55-96

    6-18-63

     

    7.

    Головний спеціаліст з питань охор. дитинства

    Верис

    Алла

    Леонтіївна

    9

    2-56-49

     

     

    8.

    Відділ кадрів

    Шевчук Маргарита Петрівна

    13

    2-55-83

    4-43-76

     

     

    Централізована бухгалтерія відділу освіти

    (вул Хантадзе, 8-А, тел. 6-35-91)

    1.

    Головний бухгалтер ЦБ відділу освіти

    Додонова Оксана Володимирівна

    7

    3-43-54

     

     

    2.

    Заступник головного бухгалтера ЦБ з загальних питань

    Галюк

    Уляна Василівна

    8

    2-55-90

     

     

    3.

    Заступник головного бухгалтера ЦБ з питань економіки

    Долінська Лариса

    Іванівна

    5

    2-55-74

     

     

    4.

    Матеріальний відділ

     

    4

    2-55-94

     

     

    5.

    Розрахунковий відділ

    старший бухгалтер

    Грушко Валентина Василівна

    11

    2-55-97

     

     

     

    Міський методичний кабінет

    (пр.. Миру, 24-С, тел 2-41-33, zavmk@ukr.net)

    1.

    Завідуюча

    Адаменко Людмила Геннадіївна

     

    2-41-33

    6-70-64

     

    2.

    Приймальня

    Долгашова  Марія

    Іванівна

     

    2-41-33

     

     

    3.

    Завідуюча міською медико-педагогічною консультацією

    Кардаш Валентина Юріївна

     

    6-52-53

     

     

     

    Господарча група відділу освіти

    (пр.. Миру, 24-С, тел 2-41-33)

    1.

    Начальник

    Ватан

    Микола Дмитрович

     

    5-56-14

     

     

    2.

    Інженер з охорони праці

    Уткін Володимир Миколайович

     

    5-56-14

    5-60-75

     

    3.

    Інженер-технолог з організації харчування в закладах освіти

    Буняк

    Ірина Георгіївна

     

    5-56-14

     

     

     

    АДМІНІСТРАТИВНО-ГОСПОДАРСЬКА СЛУЖБА ВИКОНКОМУ

    (м. Чорноморськ, пр. Миру, 33)

    1.

    Начальник служби

    Борисова

    Лариса 

    Валеріївна

    300А

    6-44-62

     

     

    2.

    Комендант

    Кориткіна

    Інна

    Михайлівна

    300А

    6-44-62

     

     

    3.

     

    Тесляр

    Волошенюк Григорій

    Власович

     

     

    2-45-63

     

     

     

     

    4.

    Слюсар

    Кудлаєнко

    Іван

    Семенович

     

    2-45-63

     

     

    5.

    Електрик

    Лавренюк

    Петро

    Павлович

     

    2-45-63

     

     

     

    ГАРАЖ ВИКОНКОМУ

    6-52-44

     

    ЇДАЛЬНЯ ВИКОНКОМУ

    4-12-81

     

    ВАХТА ВИКОНКОМУ

    6-53-46

     

    ОЛЕКСАНДРІВСЬКА СЕЛИЩНА АДМІНІСТРАЦІЯ

    (68091,Одеська обл., м. Чорноморськ, сел. Олександрівка, вул. Центральна,58,

    Факс:6-05-64, ел. пошта: 4380784@gmail.com)

    1

    Голова селищної

    адміністрації

    Баличев

    Федір

    Петрович

     

       

    4-07-30

     

     

    2

    Головний

    спеціаліст

    Безугленко

    Олександр

    Юрійович

     

     

    6-05-64

     

     

    3

    Головний

    спеціаліст – гл.бухгалтер

    Олійник

    Віра

    Олександрівна

     

     

    4-10-96

     

     

    4

    Головний

    спеціаліст

    Павлова

    Павлина

     Іванівна

     

     

    6-94-77

     

     

    5

    Паспортист

     

    Даниленко

    Лариса

    Олександрівна

     

     

    4-10-96

     

     

    6

    Інспектор

    Денисюк

    Надія

    Олександрівна

     

     

    6-94-77

     

     

     

    МАЛОДОЛИНСЬКА СІЛЬСЬКА АДМІНІСТРАЦІЯ

    (68093, c. Малодолинське, вул. Миру ,17, тел.. 719-16-03; 5-13-58; факс 04868 5-13-58,

    ел.п.:    malodolinskoe@gmail.com)

    1

    Голова

    Ленський Андрій Вікторович

    5

    719-16-03

    5-13-58

    -

     

    2

    Головний спеціаліст

     

    Біляєв

    Павло Петрович

    3

    719-16-03

    5-13-58

    -

     

    3

    Головний спеціаліст

    Андрієвська Вікторія Валентинівна

    2

    719-16-03

    5-13-58

    -

     

    4

    Головний спеціаліст

    Голяндріна Любов Семенівна

    1

    719-16-03

    5-13-58

    -

     

    5

    Паспортист

    Куркуденко Алла Петрівна

    4

    719-16-03

    5-13-58

    -

     

     

    БУРЛАЧОБАЛКІВСЬКА СІЛЬСЬКА АДМІНІСТРАЦІЯ

    (68094,с. Бурлача Балка, вул. Інститутська, 22;  balka001@ukr.net)

    1

    Голова адміністрації

    Жорін Володимир Петрович

     

    5-70-06

    (048)

    717-07-29

     

    2

    Головний спеціаліст

    Макогонюк Олена Петрівна

     

    5-70-06

    (048)

    717-07-29

     

    3

    Головний спеціаліст

    Сурова Меланія Миколаївна

     

    5-70-06

    (048)

    717-07-9

     

    4

    Бухгалтер

    Мартиненко Ірина

    Іванівна

     

    5-70-06

    (048)

    717-07-29

     

     

    МОЛОДІЖНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

    (67840, вул. Жовтнева, 2-А, с. Молодіжне, Овідіопольський район,Одеська обл., molodigne@yandex.ru)

    1

    Сільський голова

     

     

    5-10-44

     

     

    2

    Секретар

     

     

    5-65-08

    5-10-41

     

     

    3

    Землевпорядник

     

     

    5-10-45

     

     

     

    КОЛЕКТИВНЕ СІЛЬСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ім. В.ТРОФИМОВА

    (Одеська обл., Овідіопольський р-н, с. Молодіжне, вул.. Жовтнева, 2-А, trofimova_ltd@ukr.net)

    1

    Голова правління

     

     

    6-13-29

     

     

    2

    Головний бухгалтер

     

     

    4-07-35

     

     

    3

    Інспектор кадрів

     

     

    5-08-86

     

     

     

    УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ КАЗНАЧЕЙСЬКОЇ СЛУЖБИ  УКРАЇНИ

    У м. ЧОРНОМОРСЬКУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

    (68003, Одеська область, м. Чорноморськ, пр. Миру, 33, тел. / факс:3-41-97)

    1.

    Начальник управління

    Луньова Тетяна Вікторівна

    4

    3-41-97

    -

     

    2.

    Заступник начальника управління- начальник відділу

     

    3

    5-15-63

    -

     

    3.

    Начальник відділу-

    головний бухгалтер

    Басько

    Лариса Василівна

    4

    5-15-62

    -

     

     

     

    ВІДДІЛ ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ У м. ЧОРНОМОРСЬК ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

    (68003, Одеська область, м. Чорноморськ, пр. Миру, 33)

    1

    Начальник відділу

     

    Коваль

    Олена Валеріївна

    115

    41169

    -

     

    2

    Заступник начальника  відділу-завідувач  сектору державного земельного кадастру

    Дмитрійчук  Наталя Тарасівна

    125

    41182

    -

     

    3

    Головний спеціаліст-бухгалтер

    Качерович Марина Вікторівна

    125

    43264

    -

     

    4

    Головний спеціаліст-юрисконсульт

    Денисевич Ганна  Вікторівна

    125

    43264

    -

     

     

    ІЛЛІЧІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ

    (м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 8-Б; тел./факс. 25584, gilich_cz@ukr.net)

    1.

    (В.о.

    директора)

    Заступник директора-начальник відділу надання соціальних послуг

    Островська

    Ірина

    Миколаївна

     

    10

     

    3-45-56

     

     

    2.

    Заступник начальника відділу надання соціальних послуг

    Нагієва

    Катерина Олексіївна

    5

    2-55-68

     

     

    3.

    Головний бухгалтер

    Корнелюк Руслана Арсентіївна

    13

    2-55-71

     

     

    4

    Юрисконсульт

    Шумська Кристина Петрівна

    11

    2-55-71

     

     

    5

    Провідний фахівець відділу надання соціальних послуг

    Михайлюк

    Ірина Володимирівна

    12

    2-55-84

     

     

    6

    Провідний фахівець відділу надання соціальних послуг

    Білоусова Тетяна Геннадіївна

     

    2-55-62

     

     

    7

    Провідний фахівець відділу надання соціальних послуг

    Вуєк

    Любов Анатоліївна

    1

    2-55-62

     

     

    8

    Фахівець 1 категорії відділу надання соціальних послуг

    Юрченко

    Ірина Миколаївна

    12

    2-55-84

     

     

     

    ПЕНСІЙНИЙ  ФОНД  УКРАЇНИ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В м. ЧОРНОМОРСЬК ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

    (вул. Хантадзе, 8-а, м. Чорноморськ, 68001    тел. (04868) 2-40-88,

    факс  (04868) 3-45-23  E-mail: ill@od.pfu.gov.ua)

    1

    Начальник управління

    Дутчин

    Ганна

    Юріївна

    14

    2-40-88

     

     

    2

    1 заступник начальника управління

    Терещенко Лілія Вікторівна

    12

    2-47-41

     

     

    3

    Заступник начальника управління

    Просвірніна Тетяна Володимирівна

    5

    2-47-65

     

     

    4

    Начальник бюджетно-фінансового відділу – гол. бухгалтер

    Жвікова Катерина Іванівна

    17

    2-46-89

     

     

    5

    Начальник відділу з виплати пенсій з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій

    Обертович Вікторія Анатоліївна

    5

       

     

    6

    Начальник відділу контрольно-перевірочної роботи

    Тіміргалєєва-Світлична Світлана Анатоліївна

    2

    2-47-62

     

     

    7

    Начальник відділу обслуговуван. громадян

    Мазур

    Юлія

    Юріївна

    3

    3-34-38

     

     

    8

    Начальник відділу платежів до пенсійної системи

    Мельникова Тетяна Григорівна

    10

    2-47-75

     

     

    9

    Начальник відділу ведення електронних реєстрів та підтримки інформаційно-аналітичних систем

    Павлюк Марина  Василівна

    9

    3-43-69

     

     

    10

    Заступник начальника відділу обслуговуван. громадян

    Неткова

    Наталя Мірчевна

    3

    3-34-38

       

    11

    Заступник начальника відділу з виплати пенсій з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій

    Стахурська Тетяна

    Іванівна

    5

         

    12

    Заступник начальника відділу ведення електронних реєстрів та підтримки інформаційно-аналітичних систем

    Каменська Оксана Михайлівна

    9

    3-34-08

       

    13

    Завідувач юридичного сектору

     

    13

    2-46-13

       

    14

    Завідувач сектору адміністрування і захисту інформаційно-аналітичних систем

     

    11

    3-34-08

       

    15

    Завідувач адміністратив-господарського сектору

    Тернавська Алла Рафаелівна

    14

    3-45-23               2-40-88

       

    16

    Головний спеціаліст відділу обслуговуван. громадян

    Сірооченко Інна Олександрівна

    1

    2-45-97

       

    17

    Головний спеціаліст відділу обслуговуван. громадян

    Суперата Марія Вікторівна

    1

    2-45-97

       

    18

    Головний спеціаліст відділу обслуговуван. громадян

    Пєлін

    Тетяна Анатоліївна

    1

    2-45-97

       

    19

    Головний спеціаліст відділу обслуговуван. громадян

    Левицька Лариса Миколаївна

    1

    2-45-97

       

    20

    Головний спеціаліст з персоналу та організаційно-інформаційної роботи

    Кизима

    Ірина Володимирівна

    15

    2-46-13

       

     

    ФОНД ПРИДТРИМКИ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА

    (тел../факс:  6-70-94)

    1

    Директор фонду

    Кострицька

    Світлана

    Василівна

    417

    6-70-94

       

     

     

    КОМУНАЛЬНІ ТА ГОСПОДАРСЬКІ ПІДПРИЄМСТВА

     

    КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «МІСЬКЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА» ЧОРНОМОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

    ул. Олександрійська, 2-Б; тел./факс: 6-05-55; e-mail: office@icdh.org.ua)

    1

    Начальник

    Миза

    Сергій Васильович

    4

    6-05-55

    -

     

    2

    Приймальня

    Загоріна

    Катерина Юріївна

    4

    6-05-55

    -

    -

    3

    Головний інженер

    Шевченко

    Володимир Вадимович

    7

    6-52-48

    -

     

    4

    Заст. начальника

    Борисенко

    Оксана

    Іванівна

    5

    4-34-57

    -

    -

    5

    Головний бухгалтер

    Кочура

    Оксана Володимирівна

    12

    4-17-41

    4-04-65

     

    -

    -

    6

    Провідний інженер

    технагляду

    Мельниченко

    Оксана Миколаївна

    1

    5-13-08

    -

    -

    7

    Начальник виробничо- технічного відділу

    Матвійчук

    Галина

    Іванівна

    2

    4-26-43

    5-11-79

    -

    -

    8

    Начальник планово-економічного відділу

    Кузік

    Світлана Анатоліївна

    3

    6-70-58

    -

    -

    9

    Начальник відділу кадрів

    Чепурна

    Любов Михайлівна

    13

    6-42-87

    -

    -

    10

    Начальник юридичного відділу

    Вовкович

    Олена

    Василівна

    15

    6-03-26

    -

    -

    11

    Начальник адміністратив.-господарського відділу

    Стахова

    Оксана Віталіївна

    14

    5-11-73

    -

    -

    12

    Начальник служби охорони труда та ЦО

    вул.Перемоги, 2

    Ковтун

    Олександр Іванович

     

    5-13-71

    -

    -

    13

    Начальник ЖЕД-1

    вул.Леніна, 19

    Пасишен

    Віктор

    Іванович

     

    6-44-76

    4-31-02

    -

     

    14

    Начальник ЖЕД -2

    вул. 1Травня, 4А

    Радіонов

    Сергій Миколайович

     

    6-00-00

    4-30-37

    -

     

    15

    Начальник ЖЕД-3

    вул.Героїв Сталінграду, 9

    Боценюк

    Ольга Вікторівна

     

    6-05-00

    4-32-15

    -

     

    16

    Начальник ЖЕД-4

    вул.1Траня, 10Б

    Мацієвич

    Андрій

    Миколайович

     

    2-42-78

    6-01-25

    -

    -

    17

    Начальник РБД

    вул.Перемоги, 2

    Кравченко

    Борис Георгієвич

     

    6-43-01

    4-10-49

    -

    -

    18

    Начальник ЕАДС

    вул.Олександрій

    ська, 18

    Якутенко

    Анатолій Вікторович

     

    6-53-35

    4-11-08

    -

    -

    19

    Головний енергетик

    вул.Олександрій ська, 18

    Альт

    Сергій Георгієвич

     

    6-20-73

    6-20-43

    -

    -

    20

    Начальник транспортної дільниці

    вул.Перемоги, 2

    Лисицін

    Сергій Георгієвич

     

    6-43-01

    -

    -

    21

    Начальник СДУДР

    вул.Перемоги, 2

    Лукі

    Олег

    Сергійович

     

    6-01-81

    -

    -

    22

    Директор пляжу

    вул.Пляжна, 15

    Мельошин

    Станіслав Анатолійович

     

    6-21-55

    -

     

    23

    Директор кладовища

    вул.Олександрій ська, 2Б

    Коваль

    Олексій Васильович

     

    5-89-14

    5-91-14

    -

     

    24

    Зав. б/відпочинку

    вул. Приморська, 87

    Барановська

    Валентина Олександрівна

     

    9-49-77

    -

    -

    25

    Методичний кабінет по роботі з населенням

    вул. 1Травня, 17

    Арабська

    Катерина

    Іванівна

     

    6-54-01

    -

    -

    26

    Міська баня

    вул.Олександрійська, 2Б

     

     

    4-00-81

    -

    -

     

    КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЧОРНОМОРСЬКВОДОКАНАЛ»

    (м. Чорноморськ, пр.. Миру, 41-а; тел./факс: 5-04-44; e-mail: ivk@odessa.ukrtel.net)

    1

    Директор

    Бондаренко Володимир Григорович

     

    6-02-48

     

     

     

    2

    Приймальна

     

     

    6 02 48

     

     

    3

    Заст.директора

    Сурнін

    Ігор Володимирович

     

    6-02-48

     

     

     

    4

    Головний інженер

    Прокоф′єв

    Олег

    Валерійович

     

    6-02-48

     

     

     

    5

    Заст.головного інженера

    Довженко

    Сергій Миколайович

    201

    6-02-48

     

     

     

    6

    Головний бухгалтер

    Левченко Володимир Миколайович

     

    6-02-48

     

     

     

     

    7

     

    Головний економіст

     

    Луценко Людмила  Григорівна

     

    305

     

    5-03-07

     

     

     

    8

    Інспектор відділу кадрів

    Якутенко Людмила Анатоліївна

    305

    5-03-07

     

     

     

    9

    Начальник юридичного відділу

    Поведик

    Тетяна

    Петрівна

    307

    6-02-48

     

     

     

    10

    Начальник ВТВ

    Боканча 

    Юлія Вячеславівна

    301

    6-00-07

     

     

     

    11

    Начальник водопровідного господарства

    Тітов 

    Андрій  Вікторович

     

    9-15-86

     

     

     

    12

    Майстер цеху водовідведення

     

     

    6-20-57

     

     

    13

    Начальник енерговідділу

    Бакунін

    Ігор

    Миколайович

    302

    5-03-07

     

     

     

    14

    Начальник комерційного відділу

    Нагорний

    Андрій Борисович

    207

    6-91-13

     

     

     

    15

    Міський абон. відділ

    Тарасова  Катерина

    Вікторівна

    203

    6-91-15

    5-03-15

     

     

    16

    Сільський абон.відділ

    Чорнобровкіна  Любов

    Тимофіївна

    205

    6-60-50

    5-03-14

     

     

    17

    диспетчер

     

     

    9-15-86

    6-10-29

     

     

     

    КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО  «ЧОРНОМОРСЬКТЕПЛОЕНЕРГО»

    (м. Чорноморськ, вул. Торгова, 2-А, тел../факс 6-03-97, e-mail:  illichteplo@yandex.ua)

    1

    Директор

    Паншин

    Анатолій

    Володимирович

     

    6-02-54

    6-03-97

     

     

    2

    Приймальня

     

     

    6-03-97

     

     

    3

    Заступник директора  з економіки

    Лаврова

    Олена

    Анатоліївна

     

    4-18-21

     

     

    4

    Головний інженер

    Висоцький

    Олександр

    Григорович

     

    3-00-21

     

     

    5

    Головний бухгалтер

    Лук′янова

    Інна

    Анатоліївна

     

    6-05-04

     

     

    6

    Виробничо-технічний відділ

    Вдовиченко

    Наталія

    Анатоліївна

     

    6-02-65

     

     

    7

    Інженер (керівник групи) з розрахунків за теплопостачання з квартиронаймачами

    Кашнова

    Олена

    Василівна

     

    6-50-75

     

     

    8

    Інспектор з кадрів

    Префак

    Тетяна

    Сергіївна

     

    6-40-86

     

     

    9

    Інженер (керівник групи) по укладанню договорів з юр.особами

    Фарік

    Ірина

    Геннадіївна

     

    6-31-36

     

     

    10

    Диспетчерська

     

     

    6-04-95

     

     

    11

    Відділ з приладів обліку теплової енергії

     

     

    6-00-23

     

     

     

    ІЛЛІЧІВСЬКИЙ РАЙОН ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ

    (м. Чорноморськ, вул. Транспортна, 12,  факс: 6-52-96

    e-mail: asu@ilres.od.energy.gov.ua, kanc@ilres.od.energy.gov.ua)

    1

    Начальник

    Павловський Геннадій Олександрович

    302

    6-52-95,

    6-52-96, 705-24-03

     

     

    2

    Головний інженер

    Даулєтов Асланбек Сейтбекович

    303

    6-52-95,

    6-52-96, 705-24-03

     

     

    3

    Приймальня документознавець

    Осадча

    Наталя Миколаївна

    301

    6-52-95,

    6-52-96, 705-24-03

     

     

    4

    документознавець

    Коломойцева Тетяна Андріївна

    305

    9-19-72

     

     

    5

    Оперативно-диспетчерська група

     

    201

    6-05-01,

    факс:

    9-17-87

     

     

    6

    Керівник оперативно-диспетчерської групи

    Карташев Святослав Володимирович

    202

    4-08-60

     

     

    7

    Виробничо-технічна група:

     

     

     

    Інженер

     

     

    Інженер

     

     

    Інженер з розвитку мереж

     

    Електромонтер з нагляду за трасами кабельних мереж

    Завальнюк Наталя Анатоліївна

    Лозанова Наталія Вікторівна

    Нестеренко Ольга Анатоліївна

    Ковальчук

    Дар’я

    Василівна

    304

     

    304

     

     

     

    306

     

     

    308

    6-03-71

     

    6-03-71

    6-14-91

     

     

    9-19-72

     

     

    8

    Начальник електро-технічної лабораторії

    Патратій

    Петро Євгенович

    310

    6-14-91

     

     

    9

    Механік

    Романенко Олександр Григорович

     

    9-19-44

     

     

     

    Енергозбут (м. Чорноморськ, пр. Миру, 41)

     

     

    10

    Заст.начальника району з енергозбуту

    Коцюк

    Сергій Васильович

    7

    3-40-31

     

     

    11

    Група по роботі з побутовими споживачами:

     

     

     

    Керівник

    Олійник

    Микола Володимирович

    10

    3-44-68

     

     

     

    Інспектор інспекції енергонагляду

    Янцеловська Наталя Леонідівна

    10

    3-44-68

     

     

     

    Вікно довідок

     

    2

    3-48-92

     

     

    12

    Група з контролю за дотриманням договірних величин (юр.особи):

     

     

     

     

     

     

    Інспектори інспекції енергонагладу

    Соколюк Володимир Борисович

    3

    3-49-58

     

     

    Голованов Михайло Петрович

     

     

     

    Інженер з режимів

    Бодяк

    Інна

    Анатоліївна

    13

    3-49-41

     

     

     

    Інженер з договорів

    Руденко Світлана Юріївна

    13

    3-49-41

     

     

    Швець

    Ірина Володимирівна

     

     

    13

    Група по роботі з юридичними особами:

     

     

     

     

    Економісти

    Свашенко Валентина Дніпровна

    Вдовіна Світлана Сергіївна

    Новікова

    Олена

    Василівна

    Кузнєцова

    Тетяна Валеріївна

    12

    3-49-16

     

     

    14

    Група приладів обліку:

     

     

     

    Майстер

    Кобелєв

    Сергій Олександрович

    4

    4-37-30

     

     

     

    ІЛЛІЧІВСЬКЕ УПРАВЛІННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ГАЗОВОГО ГОСПОДАРСТВА

    ПАТ «ОДЕСАГАЗ»

    (вул. Хантадзе, 13, тел./факс. 6-04-58)

     

    1

     

     

    Начальник управління

     

    Приймальня

    Мітюченко

    Вадим

    Ігоревич

     

    6-04-58

     

     

    6-04-58

     

     

    2.

    Старший майстер

    Холодняк

    Ірина

    Володимирівна

     

    5-54-28

    701-50-42

     

     

    3.

    Абонентський відділ

     

     

    5-54-80

    770-21-10

    5-97-51

    5-97-52

     

     

    4.

    Аварійна служба

     

     

    104

    6-04-04

     

     

     

     

     

    КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЗЕЛЕНГОСП»

    (68001, Україна, Одеська обл., м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 9-А

    телефон-факс: (04868)4-00-92; e-mail: zelengosp@ukr.net)

    1.

    Директор

    Пігасов

    Вадим Володимирович

     

    4-34-78

     

     

    2.

    Головний бухгалтер

    Кадирова

    Ірина

    Вільямівна

     

    4-00-92

     

     

    3.

    Загальний  відділ

     

     

    4-00-92

     

     

     

    ТОВ «АВТОДОР»

    (68001, Україна, Одеська обл., м. Чорноморськ, вул. Праці, 20

    телефон 6-25-93; e-mail: avtodor_ltd@mail.ru

    1.

    Директор

    Гончаренко

    Олег

    Васильович

     

    6-25-93

     

     

    2.

    Прийомна

    Сидір

    Руслана

    Василівна

     

    6-25-93

     

     

    3.

    Диспетчер

     

     

    4-19-88

     

     

     

    ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІЛКОМСВІТ»

    (68001  Одеська  обл.  м. Чорноморськ,    вул. Праці, 13; тел. факс  3-43-59

    e-mail: ilkomsvit@ukr.net)

    1

    Директор

    Басенко 

    Данило 

    Віталійович

     

     

     

    6-92-38

    3-43-59

     

     

     

    2

    Начальник дільниці

    Щербина

    Руслан

    Олексійович

     

     

     

    6-92-38

     

     

    3

    Спеціалісти

     

     

    6-92-38

     

     

    4

    Диспетчер

     

     

    6-92-38

     

     

     

    КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО – ФІРМА «РАЙДУГА»

    (м. Чорноморськ, вул.. 1 Травня, 3; e-mail:19radyga92@mail.ruradygot 2@ukr.net)

    1.

    Директор

    Чайка

    Олександр

    Олександрович

     

    2-43-73

     

     

     

     

    КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «БЮРО ТЕХНІЧНОЇ ІНВЕНТАРІЗАЦІЇ»

    (м. Чорноморськ, пр. Миру, 19-А, 2 під′їзд, 1-2 поверх, тел./факс: 3-02-09;

    поштова адреса: Одеська область, м. Чорноморськ, пр. Миру, № 19, а/с 615;

    e-mail: kp.bti.il@gmail.com

    1

    Начальник

    Фомов

    Ігор

    Васильович

     

     

     

     

    2

    Начальник фінансово-економічного відділу

    Гаврилюк Людмила Василівна

     

     

     

     

     

     

     

    КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІЛЛІЧІВСЬКЕ ПРОЕКТНО-ВИРОБНИЧЕ АРХІТЕКТУРНО-ПЛАНУВАЛЬНЕ БЮРО» (КП «ІПВАПБ»)

    (пр. Миру, 33; e-mail: Buro@ilyichevsk.net)

    1

    Начальник

    Глущенко

    Микола

    Іванович

    116

    6-93-80

     

     

    2

    Головний бухгалтер

    Резниченко

    Алла

    Геннадіївна

    116

    6-93-80

     

     

    3

    Архітектор

    Кононова

    Наталія Вячеславівна

    119

    6-44-94

     

     

     

    ЗАСОБИ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ

     

    РЕДАКЦІЯ ГАЗЕТИ «ЧОРНОМОРСЬКИЙ МАЯК»

    (68001, м. Чорноморськ, пр.. Миру, 8; E–mail: gazetacrm@gmail.com

    gazeta.reclama@yandex.ua)

    1

    Редактор

    Панас

    Богдан Романович

     

    6-12-44

    760-82-69

    (9-12-69)

     

     

    2

    Приймальня

    Кириченко Олена

    Іванівна

     

    6-12-44

     

     

    3

    Заст. редактора - відповідальний секретар

    Муравинець Ігор

    Федорович

     

    6-43-93

    760-05-95

    (9-35-95)

    5-13-33

     

    4

    Верстальщик

    Павлишин

    Яніна Михайлівна

     

     

     

     

     

    5

    Зав. відділом

    Калита

    Олена

    Іванівна

     

    9-35-96

    6-44-92

     

    6

    Зав. відділом

    Гончарук Микола Станіславович

     

    9-35-96

     

     

    7

    Кореспондент

    Загорулько Оксана Владиславівна

     

    9-35-96

    6-56-07

     

    8

    Кореспондент

    Гончарук

    Ірина Анатоліївна

     

    6-28-53

     

     

    9

    Фотокореспондент

    Георгиєв Олександр Борисович

     

    9-35-96

    4-16-94

     

    10

    Головний бухгалтер

    Тищенко

    Ірина Степанівна

     

    6-43-96

     

     

    11

    Відділ реклами та передплати

    Ряба

    Вікторія Михайлівна

     

    6-21-11

    3-10-21

     

     

    ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ

    «ІЛЛІЧІВСЬКЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ-3»

    (юридична адреса: 68001, Одеська обл., м. Чорноморськ, вул. Праці, 6

    поштова адреса: 68002, Одеська обл., м. Чорноморськ, вул. Шевченка, 2

    тел/факс: (04868)9-12-70, 5-15-66, (048) 702-12-70; ел. пошта: it3@it3.com.ua

    сайт: www.it3.com.ua)

    1

    Директор

    Фоменко Михайло Володимирович

     

    9-12-70

    4-15-39

     

    2

    Редакція

    Новин

     

     

     

     

     

     

    3

    Випускаючий редактор

    Морозова Юліана Михайлівна

     

    5-15-66

     

     

    4

    Служба

    програм

     

     

     

     

     

    5

    Спеціаліст

    Щербакова Світлана Андріївна

     

    9-12-70

    3-07-13

     

               

     

    ПНВТСРЧТПТСБНД
      Опитування

      Чи зручно вам працювати з сайтом?

      Інші опитування