Графік прийому громадян

    Графік прийому громадян керівництвом та посадовими особами виконкому Чорноморської міської ради

    ГРАФІК

    прийому громадян міським головою, секретарем ради ,

    заступниками міського голови та керуючим справами виконкому

    №№

    п/п

    Посада

    Прізвище, ім ’я та по батькові

    День прийому

    Час прийому

    1

    Міський голова

    Хмельнюк

    Валерій Якович

    3-й понеділок щомісяця

    10.00-14.00

    2

    Секретар ради

    Боровська

    Ольга Родіонівна

    Понеділок

    10.00-12.00

    15.00-17.00

    3

    Заступник міського голови

    Биченко

    Сергій Якович

    Середа

    10.00-12.00

    15.00-17.00

    4

    Заступник міського голови

    Крук Юрій Юрійович

     

     

    5

    Заступник міського голови

    Пічахчі

    Лариса Володимирівна

    Четвер

    14.00-17.00

    6

    Заступник міського голови

    Чумель

    Наталя Іванівна

    Вівторок

    10.00-12.00 15.00- 17.00

    7

    Керуючий спра­вами виконкому

    Лубковський

     Ігор Анатолійович

    вівторок

    10.00-12.00

    15.00-17.00

     

    ГРАФІК

    прийому громадян начальниками управлінь, відділів виконкому Чорноморської  міської ради

    №№

    п/п

    Посада

    Прізвище, ім'я та по батькові

    День

    прийому

    Час

    прийому

    1

    Начальник

    загального

    відділу

    Темна

    Ірина Вадимівна

    Вівторок,

    четвер

    10.00-16.00

    2

    Начальник

      організаційного

    відділу

    Кушніренко

    Наталя Вікторівна

    Понеділок

    10.00-17.00

    3

    Начальник  управління  державної  реєстрації  прав  та  правового забезпечення

    Скрипниченко

    Дмитро Володимирович

    Середа,

    п’ятниця

    09.00-12.00

    13.00-16.00

    4

    Начальник  юридичного

    відділу

    Охотніков  В’ячеслав Володимирович

    Понеділок

    09.00- 17.00

    5

     

    Начальник  відділу держреєстрації юридичних та фізичних осіб -підприємців

    Колісніченко  Тетяна  Павлівна

    Середа,

    п’ятниця

    09.00- 17.00

    6

    Начальник  відділу держреєстрації речових прав на нерухоме майно

    Фомін Олексій  Олександрович

    Середа,

    п’ятниця

    09.00- 17.00

    7

    Відділ реєстрації обліку осіб

    Штембуляк Тетяна  Львівна

    Середа,

    п’ятниця

    10.00-12.00

    14.00-17.00

    8

    Нач.управління економічного розвитку та торгівлі

    Нарожний

    Георгій Олександрович

    Вівторок

    09.00-12.00

    9

     

    Начальник

    відділу

    економіки

    Гєнчева

    Наталія Євгенівна

    Вівторок

    10.00-17.00

             10

    Нач. відділу торгівлі, побуту та захисту прав споживачів

    Михайлюченко Олександр  Вікторович

    Вівторок,

    четвер

    14.00-17.00

    11

    Начальник

    фінансового

    управління

    Яковенко

    Ольга Миколаївна

    Понеділок

    10.00-12.00

    14.00-17.00

     

     

    12

    Начальник

    управління

    соціальної

    політики

    Прищепа

    Тетяна Іванівна

    Вівторок,

    четвер

    10.00-17.00

    13

    Головний  спеціаліст УСП

    Ріжко 

    Ірина  Едуардівна

    Понеділок,

    середа

    09.00-17.00

    14

    Начальник

    управління

    архітектури

    Протопопов

    Сергій Євгенович

    Вівторок

    13.00-16.00

    15

    Начальник відділ державного архітектурно-будівельного контролю

    Липач  Олена

    Олександрівна

    Вівторок

    09.00-12.00

     

    16

    Начальник

    управління

    капітального

    будівництва

    Амбарніков

    Михайло Петрович

    Середа

    13.00-17.00

    17

    Заступник  начальника УКБ

    Антонюк  Валентина  Василівна

    Середа

    13.00-17.00

    18

     

    Гол. спеціаліст

    З питань квартирного обліку  УКБ

    Балабанова  Анастасія  Олександрівна

    Понеділок,

    четвер

    09.00-12.00

    09.00-12.00

     

    19

     

    Гол. спеціаліст сектору екології УКБ

    Рябова

    Тетяна Юріївна

    Вівторок

    09.00-12.00 13.00-16.00

    20

    Начальник відділу комунальної власності та земельних відносин

    Маляренко

    Олексій Сергійович

    Середа

    13.00-17.00

    21

    Заступник начальника управління        КВтаЗВ – начальник відділу земельних відносин

    Степаненко  Наталя  Василівна

    Середа

    13.00-17.00

    22

    Начальник  відділу   комунальної  власності УКВтаЗВ

    Баришева  Тетяна  Володимирівна

    Середа

    13.00-17.00

    23

    Начальник служ­би у справах дітей

    Гудкова

    Лілія Юріївна

    Вівторок

    10.00-17.00

    24

    Начальник відділу освіти

    Кушнір

    Валерій Григорович

    Середа

    10.00-17.00

    25

    Начальник відділу культури

    Крістанова

    Юлія Анатоліївна

    Середа

    10.00-17.00

    26

    Нач. відділу у справах сім’ї, молоді та спорту

    Фурсова Світлана Петрівна

    Вівторок

    10.00-17.00

    27

    Начальник

    архівного

    відділу

    Козачок

    Олена Володимирівна

    Понеділок,

    четвер

    10.00-17.00

    12.00-17.00

    28

    Нач. відділу комунального господарства і благоустрою

    Кілар

    Оксана Василівна

    Четвер

    10.00-12.00

    14.00-17.00

    29

    Нач. відділу з питань внутрішньої політики

    Мельошина

    Людмила Василівна

    Понеділок

    Четвер

    10.00-12.00

    13.00-17.00

    30

    Нач. відділу державного реєстру виборців

    Ребров

    Валерій Геннадійович

    Четвер

    10.00- 12.00 14.00-17.00

    31

    Нач. відділу взаємодії з ПО, органами ДСНС, ОР, запобігання  та  протидії  корупції   

    Погорєлов  Вадим Вікторович

    Понеділок

    Четвер

    10.00-12.00

    32

    Нач. відділу державного реєстру виборців

    Ребров

    Валерій Геннадійович

    Четвер

    10.00- 12.00 14.00-17.00

    33

    Нач.управління забезпечення діяльності Центру надання

    адміністративних

    послуг

    Штембуляк

    Олег Борисович

    Вівторок

     

    09.00-12.00

    34

    Начальник  відділу  по  роботі  з суб'єктами  господарювання УЗД ЦНАП

    Плевицький

    Валерій  Володимирович

    Понеділок

    Вівторок

    Середа

    Четверг

    П’ятниця

    09.00-13.00

    13.00-17.00

    35

    Начальник  відділу  по  роботі  з фізичними особами                    УЗД ЦНАП

    Мацієвич 

    Ірина  Володимирівна

    Понеділок

    Вівторок

    Середа

    Четверг

    П’ятниця

    09.00-13.00

    14.00-17.00

     

     

     

     

    ПНВТСРЧТПТСБНД
      Опитування

      Які сфери діяльності міської влади, на вашу думку, недостатньо висвітлені на сайті?

      Інші опитування