КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про затвердження Правил утримання домашніх тварин на території Чорноморської міської ради Одеської області (доопрацьований)

Тип документу

Регуляторні акти

Ідентифікаційний номер

073F0DBF-15E7-4EC2-95A1-FBD1C7818FCB

Номер рішення

-

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

КП "МУЖКГ"

Відповідальна особа

Миза С.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Житлово-комунальне господарство ,  Благоустрій .

Перше оприлюднення

29.11.2016

17:07

Останні зміни

10.09.2018

11:48

Дата прийняття

09.11.2016

Частота оновлення

Щоразу при оновленні

З метою врегулювання відносин у сфері поводження з собаками, котами та дикими тваринами, в першу чергу питань, пов’язаних з регулюванням кількості бездоглядних та безпритульних тварин шляхом посилення відповідальності власників тварин за їх утриманням, а також для безпеки життя та здоров’я населення, забезпечення відповідного санітарного, екологічного, епізоотичного та епідеміологічного стану території Чорноморської міської ради Одеської області, відповідно до вимог Законів України «Про захист тварин від жорстокого поводження», «Про благоустрій населених пунктів», «Про тваринний світ», «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про ветеринарну медицину», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про захист населення від інфекційних хвороб» та інших нормативно-правових актів, що регулюють відносини у цій сфері, враховуючи зауваження та пропозиції Державної регуляторної служби України викладені у листі від 20.02.2017р. за № 1029/0/20-17, та враховуючи рекомендації постійної комісії з питань будівництва, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою, керуючись статтями 25, 26, 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

 

Чорноморська міська рада Одеської області вирішила:

 

 1. Затвердити «Правила утримання собак, котів і диких тварин на території Чорноморської міської ради Одеської області» (додаються).
 2. Скасувати рішення виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області «Про утримання собак, котів та інших тварин на території міста Чорноморська» від 26.04.2001 року №359.
 3. Дане рішення опублікувати в газеті «Чорноморський маяк».
 4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань будівництва, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою, заступника міського голови Пічахчі Л.В.

 

Міський голова                                                                  В.Я. Хмельнюк

 

Попередня редакція

З метою врегулювання відносин у сфері поводження з собаками, котами та іншими тваринами, і в першу чергу питань, пов’язаних з регулюванням кількості бездоглядних та безпритульних тварин, а також забезпечення відповідного санітарного, екологічного, епізоотичного та епідеміологічного стану територій Чорноморської міської ради., та посилення відповідальності власників тварин за їх утримання, врегулювання відносин, що виникають у зв'язку із наявністю тварин у місті, в тому числі, домашніх та безпритульних, між органом місцевого самоврядування та власниками тварин, відповідно до вимог Законів України «Про захист тварин від жорстокого поводження», «Про благоустрій населених пунктів», «Про тваринний світ», «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про ветеринарну медицину», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про захист населення від інфекційних хвороб» та інших нормативно-правових актів, що регулюють відносини у цій сфері, керуючись ст.ст. 25, 26, 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

 

Чорноморська міська рада вирішила:

 

 1. Затвердити «Правила утримання собак, котів і диких тварин на території Чорноморської міської ради» (додаються).
 2. Скасувати Рішення виконавчого комітету Іллічівської міської ради «Про утримання собак, котів та інших тварин на території міста Іллічівська» від 26.04.2001 року №359.
 3. Дане рішення опублікувати в газеті «Чорноморський маяк».
 4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Пічахчі Л.В.

 

Міський голова                                                                  В.Я. Хмельнюк

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
  Опитування

  Нажаль зараз немає активних опитувань

  Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань