КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про внесення доповнень до Положення про податок на майно (в частині плати за землю) на території Чорноморської міської ради Одеської області, яке затверджено рішенням Чорноморської міської ради Одеської області від 10.07.2015 року № 639-VI (зі змінами та доповненнями)

Тип документу

Регуляторні акти

Ідентифікаційний номер

69AFD54C-EB41-4D43-9F93-95F34F8849ED

Номер рішення

-

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Фінансове управління

Відповідальна особа

Яковенко О.М.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Податки .

Перше оприлюднення

18.05.2020

15:45

Останні зміни

06.07.2020

10:09

Дата прийняття

18.05.2020

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Відповідно до статей 269-289 Податкового кодексу України, враховуючи рекомендації постійних комісій з фінансово-економічних питань, бюджету, інвестицій та комунальної власності; з питань будівництва, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою, керуючись нормами Закону України                    «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»,  статями 26, 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні",

 

Чорноморська міська рада Одеської області вирішила:

 

  1. Внести зміни до Положення про податок на майно (в частині плати за землю) на території Чорноморської міської ради Одеської області (далі – Положення), яке затверджено рішенням Чорноморської міської ради Одеської області                                    від 10.07.2015 року № 639-VI (зі змінами та доповненнями), а саме: пункт 5 Положення, викласти в наступній редакції:

"5. Розмір орендної плати за земельні ділянки.

5.1. Розмір орендної плати за земельні ділянки встановлюється у договорі оренди землі у відповідності до рішення Чорноморської міської ради Одеської області, але річна сума платежу:

5.1.1. не може бути меншою за розмір земельного податку;

5.1.2. для земель загального користування – не більше 1 відсотка їх нормативної грошової оцінки, для сільськогосподарських угідь – не менше 0,3 відсотка та не більше 1 відсотка їх нормативної грошової оцінки;

5.1.3. не може перевищувати 12 відсотків нормативної грошової оцінки;

5.1.4. може перевищувати граничний розмір орендної плати, встановлений у підпункті 5.1.3, у разі визначення орендаря на конкурентних засадах".

2.    Це рішення набирає чинності з 1 січня 2021 року.

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії з фінансово-економічних питань, бюджету, інвестицій та комунальної власності; з питань будівництва, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою,  заступників міського голови Яволову Н.О., Ясніцького О.О.

 

Міський голова                                                                          В.Я. Хмельнюк

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань