КАРТКА ДОКУМЕНТА

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акту – рішення виконавчого комітету Чорноморської міської ради від 28.07.2016 року №267 «Про скасування рішення виконавчого комітету Іллічівської міської ради від 06.10.2010 року №759 «Про впорядкування тарифів на вивезення та захоронення побутових відходів для бюджетних установ та інших споживачів виконавцем послуг ТОВ «ТВ-Серрус»

Тип документу

Звіти по регуляторних актах

Ідентифікаційний номер

5FB0F2DF-DAE8-448D-961D-76C3722A51DB

Номер рішення

-

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

КП "МУЖКГ"

Відповідальна особа

Миза С.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Тарифи .

Перше оприлюднення

26.10.2016

09:31

Останні зміни

26.10.2016

09:37

Дата прийняття

28.07.2016

Частота оновлення

Щоразу при оновленні

  1. Вид та назва регуляторного акту.

Рішення виконавчого комітету Чорноморської міської ради від 28.07.2016 року №267 «Про скасування рішення виконавчого комітету Іллічівської міської ради від 06.10.2010 року №759 «Про впорядкування тарифів на вивезення та захоронення побутових відходів для бюджетних установ та інших споживачів виконавцем послуг ТОВ «ТВ-Серрус».

  1. Назва виконавця заходів з відстеження результативності.

Комунальне підприємство «Міське управління житлово-комунального господарства» Чорноморської міської ради Одеської області.

  1. Цілі прийняття акта.

З метою приведення до вимог чинного законодавства, вз’вязку із змінами в Законі України від 11.09.2006 року №1160 «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», та прийняттям рішення виконавчого комітету Іллічівської міської ради від 24.12.2015 року №455 «Про встановлення тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів, які надаються виробником послуг – ТОВ «ТВ-СЕРРУС» на території Іллічівської міської ради»  було прийнято рішення «Про скасування рішення виконавчого комітету Іллічівської міської ради від 06.10.2010 року №759 «Про впорядкування тарифів на вивезення та  захоронення побутових  відходів для бюджетних установ та інших споживачів виконавцем послуг ТОВ «ТВ-СЕРРУС»».

  1. Оцінка результатів реалізації регуляторного акту та ступеня досягнення визначених цілей.

Прийнятий акт сприяє удосконаленню державної політики у сфері поводження з твердими побутовими відходами.

Повторне відстеження результативності актане проводиться у з’вязку із скасуванням рішення виконавчого комітету Іллічівської міської ради від 06.10.2010 року №759 «Про впорядкування тарифів на вивезення та  захоронення побутових  відходів для бюджетних установ та інших споживачів виконавцем послуг ТОВ «ТВ-Серрус»».

 

Начальник КП «МУЖКГ»                                                           С.В. Миза

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань