КАРТКА ДОКУМЕНТА

Звіт Про періодичне відстеження результативності регуляторного акта – рішення виконавчого комітету Іллічівської міської ради від 24.09.2009 р. №996 «Про затвердження Положення про нормативи для визначення розмірів пайової участі замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів Іллічівської територіальної громади»

Тип документу

Звіти про перiодичне відстеження результативності регуляторних актів

Ідентифікаційний номер

585A5EDA-B966-4572-8070-D4599DFB349E

Номер рішення

-

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Управління капітального будівництва

Відповідальна особа

Амбарніков М.П.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Інфраструктура .

Перше оприлюднення

29.09.2017

14:47

Останні зміни

29.09.2017

14:51

Дата прийняття

31.08.2017

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

1.

Вид та назва регуляторного акта

Рішення Виконавчого комітету Іллічівської міської ради від 24.09.2009 р. №996 «Про затвердження Положення про нормативи для визначення розмірів пайової участі замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів Іллічівської територіальної громади»

2.

Назва виконавця заходів з повторного відстеження

Управління капітального будівництва Чорноморської міської ради Одеської області

3.

Цілі прийняття акта

Врегулювання порядку залучення коштів замовників у створення і розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів Іллічівської територіальної громади керуючись ст. 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»

4.

Строк виконання заходів з відстеження регуляторного акта

Відстеження результативності регуляторного акта проводиться на протязі трьох років і є періодичне.

Строк дії регуляторного акта не обмежений у часі.

5

Тип відстеження регуляторного акта

Періодичне відстеження

6.

Методи одержання результатів відстеження

Відстеження результативності здійснюється при надходженні пропозицій та зауважень та їх аналізу.

Також проводиться аналіз надходження коштів за договорами пайової участі замовників у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів Іллічівської територіальної громади

7.

Дані та припущення. На основі яких відстежувалась результативність, а також способи одержання даних

Відстеження результативності даного Положення здійснювалось на основі відгуків суб’єктів підприємницької діяльності. Пропозицій та зауважень від суб’єктів господарювання не надходило.

У разі надходження пропозицій та зауважень щодо неврегульованих та проблемних питань, вони будуть обговорені та винесені на засідання виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області.

8.

Кількісні та якісні значення показників результативності акта

Прийняття даного рішення дозволило врегулювати правові відносини між органами місцевого самоврядування., фізичними та юридичними особами незалежно від форм власності, що виникають у процесі нового будівництва (реконструкції) об’єктів містобудування. В рішенні визначено розмір плати пайової  участі замовників будівництва в залежності від призначення об’єкта містобудування. За звітний період укладено 99 договорів пайової участі.

9.

Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей

За звітний період спостерігається значний рівень надходження коштів до місцевого бюджету за договорами пайової участі замовників у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів Чорноморської територіальної громади.

10.

Основні фінансово-економічні показники

Надходження коштів до цільового фонду міського бюджету м. Чорноморська здійснюється регулярно протягом звітного періоду. Загальна сума надходжень за звітний період складає 16 746 135 грн.

31.08.2017р.

Начальник управління капітального будівництва               М.П. Амбарніков

Жезняк І.М.

6-55-75 

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань