Діалог з бізнесом у Чорноморському управлінні

foto.jpg

Фахівці Чорноморського управління ГУ ДПС в Одеській області провели зустріч з керівниками підприємств з питань легалізації виплати заробітної плати.

Основною метою проведення зустрічі була роз’яснювальна робота серед суб’єктів господарювання - роботодавців, які виплачують середню заробітну плату нижче мінімально встановленого законодавством рівня.

Увагу запрошених акцентували на питаннях щодо легального використання найманої праці, збільшення розміру заробітної плати.

На жаль, для багатьох зарплата «у конверті» стала звичайним явищем і нормою. При цьому, нелегальне працевлаштування позбавляє працівника права не лише на достойну пенсію, а й знижує його соціальну захищеність.

Керівникам підприємств було рекомендовано належним чином оформляти трудові відносини з найманими працівниками та чітко виконувати норми законів, зокрема, в частині оплати праці.

Присутніх повідомили, що з 9 по 13 грудня 2019 року в Україні, згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24 липня 2019 року №568-р,  буде проходити  Всеукраїнський тиждень права, метою якого буде підвищення рівня правової культури населення та поінформованість громадян щодо їхніх конституційних прав та обов'язків, можливостей їх реалізації та захисту. Податківці на постійній основі надають платникам всебічну безоплатну первинну правову допомогу з питань, що відносяться до компетенції органів ДПС.

Під час проведення зустрічі, яка пройшла у форматі конструктивного діалогу, присутні отримали відповіді на актуальні для них питання.

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань