Закупівля у населення металобрухту спеціалізованими підприємствами: як здійснюються розрахунки

цінник.jpeg

      Відповідно до Закону України від 05 травня 1999 року №619-XIV «Про металобрухт» зі змінами та доповненнями операції з металобрухтом здійснюються лише спеціалізованими або спеціалізованими металургійними переробними підприємствами, а також їх приймальними пунктами.

     Діяльність, пов’язана із заготівлею, переробкою брухту чорних та кольорових металів і його металургійною переробкою, провадиться в порядку, встановленому законодавством.

     Оплата закупленого у населення металобрухту здійснюється через каси спеціалізованих підприємств (їх приймальних пунктів) та спеціалізованих металургійних переробних підприємств чи через каси в банках готівкою або шляхом поштових переказів за рахунок суб’єкта господарювання, який здійснює купівлю металобрухту. Забороняється проведення готівкових розрахунків при здійсненні операцій з промисловим металобрухтом.

     При проведенні розрахунків у касах спеціалізованих підприємств (їх приймальних пунктів) та спеціалізованих металургійних переробних підприємств слід дотримуватись вимог Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 29 грудня 2017 року №148 із змінами та доповненнями.

      З текстом Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні можна ознайомитись за посиланням: http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/v0148500-17.

     З таким роз’ясненням можна ознайомитися на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України у Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі (категорія 109.15).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань