Платники Чорноморського управління ГУ ДПС в Одеській області за вісім місяців перерахували до бюджетів усіх рівнів понад 2,8 млрд гривень

2.jpg

       Протягом січня-серпня 2020 року від платників Чорноморського управління ГУ ДПС в Одеській області до зведеного бюджету надійшло понад 2,8 млрд грн, що в порівнянні з аналогічним періодом минулого року більше на 88 млн грн. 

    Так, до загального фонду державного бюджету впродовж січня – серпня поточного року надійшло майже 1,2 млрд грн, це на 66 млн грн більше надходжень відповідного періоду минулого року.

    Найбільшу питому вагу у структурі сплати до державного бюджету займає податок на додану вартість (46 відсотків). За вісімь місяців поточного року до бюджету сплачено понад 551 млн грн податку на додану вартість. Також, позитивна динаміка збільшення сплати до державного бюджету спостерігається з податку на доходи фізичних осіб – більш 300 млн грн, акцизного податку – майже 133 млн грн, податку на прибуток – 116 млн грн та військового збору – 75 млн грн.

    До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено надходжень у сумі 1,6 млрд грн. Це на 21 млн грн  більш надходжень січня – серпня 2019 року. Зокрема найбільше сплачено податку на доходи фізичних осіб – майже 899 млн грн,  земельного податку 352 млн грн, єдиного податку 213 млн грн з яких фізичними особами підприємцями 157 млн грн.

    Крім того, протягом січня-серпня 2020 року суб’єктами господарювання території обслуговування Чорноморського управління сплачено понад 1 млрд грн єдиного соціального внеску.

  Збільшення надходжень до бюджетів забезпечено, в першу чергу, за рахунок сумлінної сплати податків, партнерськими взаємовідносинами з представниками бізнесу та злагодженій роботі всього колективу Чорноморського управління ГУ ДПС в Одеській області.

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань