Зменшення виплати пенсії неможливе

pensia.jpg

Відповідно до схваленого Закону України від 03.10.2017 № 2148-8 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» з 1 жовтня 2017 року  здійснено перерахунок та осучаснення усіх раніше призначених пенсій за єдиною формулою, незалежно від того, у якому році була призначена пенсія за матеріалами пенсійних справ,   із використанням єдиного показника середньої зарплати за останні 3 роки  у розмірі 3 764,4 грн, показника прожиткового мінімуму для непрацездатних громадян, встановленого на перше грудня 2017 року збільшеного на 79 грн, тобто з 1452 грн. Всі перерахунки пенсій зроблені  автоматично, за матеріалами пенсійних справ, без звернень пенсіонерів.

Після жовтневого перерахунку пенсій зменшення виплат неможливе, оскільки відповідна норма, яка підтверджує такий факт, прописана у Законі України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» від 01.07.2003 № 1058.

Аби уникнути непорозумінь та отримати вичерпну інформацію щодо своєї пенсії необхідно звертатись до органів Пенсійного фонду України за роз’ясненням.

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань