Перерахунок пенсій з 01 грудня 2018 року

pensia.jpg

Статтею 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» визначені розміри прожиткового мінімуму, що є підставою для перерахунку тих пенсій та їх складових, які розраховуються виходячи з цього показника.  З 1 грудня прожитковий мінімум для непрацездатних громадян становить 1497 грн.

В Чорноморську  отримують пенсії 18,3 тисячі громадян з яких  13 тисячам проведено перерахунок пенсій. Додатково на перерахунок пенсії залучено 296 317,34 тис.грн. Середній розмір підвищення склав 22,73 грн.

Передусім, зросла мінімальна пенсія - з 1 грудня вона становитиме 1497 грн.

Перерахували пенсії і тим, хто отримує максимальний розмір пенсії. З грудня вони отримуватимуть 14970 грн.

Окрім мінімальних та максимальних розмірів пенсій з 1 грудня 2018 року перераховані надбавки, підвищення та інші виплати, які встановлюються до пенсій, розмір яких розраховується, виходячи із прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. Тож суми, на які зросли пенсійні виплати, у кожного будуть різні.

Уже у грудні дещо більші пенсії отримають ті, хто має понаднормативний стаж, громадяни, які отримують пенсії у зв'язку з втратою годувальника, ветерани війни, орденоносці, почесні донори, інваліди війни, учасники війни тощо.

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань