Про надання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка»

2018-05-30DcS3ndnXcAAWWNe.jpg

Управління соціальної політики Чорноморської міської ради Одеської області надає інформацію про Наказ Міністерства Соціальної політики України «Деякі питання надання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» при народженні дитини» від 17.07.2018 р., № 1025.

З 01.09.2018 року на підставі Постанови КМУ від 20 червня 2018 року № 512  «Деякі питання надання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» при народженні дитини» на кожну  новонароджену дитину при виписці з пологового будинку надаватиметься одноразова натуральна допомога у вигляді «пакунку малюка». Вартість пакунку становить не більше як 5 тис. грн.

Якщо на день виписки новонародженої дитини у пологовому будинку була відсутня допомога «пакунок малюка», місцевий структурний підрозділ з питань соціального захисту населення (центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді) на підставі заяви отримувача допомоги забезпечує отримання пакунку, але не пізніше ніж у 30-денний термін.

 Заяви  на отримання «пакунку малюка» будуть прийматися  у пологовому будинку (цей наказ стосується усіх дітей народжених з 1 вересня 2018 року).

Затверджено перелік дитячих товарів для комплектування одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка при народженні дитини.

НАКАЗ

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань