Соціальна підтримка багатодітних сімей

с117.jpg

З метою покращення матеріального стану багатодітних сімей та створення належних умов для виховання дітей у багатодітних сім’ях Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Деякі питання надання соціальної підтримки багатодітним сім’ям» від 13.03.2019 № 250. Зокрема з 01.04.2019 запроваджено додатковий вид  соціальних виплат – допомога на дітей, які виховуються в багатодітних сім’ях.

Допомога надається одному із батьків дитини та призначається на третю і кожну наступну дитину з місяця звернення та виплачується щомісяця по місяць досягнення дитиною 6-річного віку включно. Розмір допомоги становить 1700 гривень.

Для призначення допомоги, до органу соціального захисту за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання необхідно надати наступні документи:

 • Заява;
 • Копії свідоцтв про народження всіх дітей (з пред’явленням оригіналів);
 • Копія посвідчення багатодітної сім’ї (з пред’явленням оригіналів);
 • Копія посвідчення дитини з багатодітної сім’ї (з пред’явленням оригіналів);
 • Реквізити банківського рахунку у формі заяви

Документи, необхідні для призначення допомоги, подаються заявником особисто, з пред’явленням паспорта громадянина України.

Допомога за місцем фактичного проживання призначається за умови неотримання зазначеної допомоги за зареєстрованим місцем проживання заявника (з пред’явленням відповідної довідки).

Для громадян, які звернуться протягом квітня – червня 2019 року включно зазначена допомога призначається з 1 квітня 2019 р. Оскільки на сьогоднішній день відсутнє програмне забезпечення, нарахування допомоги буде проведено після його отримання.

ПНВТСРЧТПТСБНД
  Опитування

  Нажаль зараз немає активних опитувань

  Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань