До відома управителів багатоквартирних будинків, об’єднань та виконавців комунальних послуг щодо взаємодії з Ощадбанком в процесі надання громадянам субсидій у безготівковій грошовій формі

9351441d529350e29aed59a99da61360.png

Ощадбанк взаємодіє з управителями багатоквартирного будинку, об’єднаннями та виконавцями комунальних послуг на підставі договорів. Типову форму договору визначає Ощадбанк за погодженням з Мінсоцполітики.

Перерахування коштів субсидії на рахунки управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг здійснюється в такій послідовності:

1) управителі, об’єднання, виконавці комунальних послуг подають щомісяця до 13 числа (включно) Ощадбанку реєстри одержувачів житлової субсидії разом з даними про облікові записи одержувачів житлової субсидії, нараховані суми за спожиті послуги у попередньому місяці та загальні суми до сплати, що включають заборгованість (переплату) за попередні періоди окремо за кожним видом послуги, крім витрат на управління багатоквартирним будинком (далі - реєстр нарахованих сум платежів). Форму реєстру нарахованих сум платежів визначає Ощадбанк та оприлюднює на власному офіційному веб-сайті.

2) Ощадбанк на підставі отриманих реєстрів нарахованих сум платежів здійснює щомісяця до 18 числа перерахування коштів загальними сумами з рахунка для виплати житлової субсидії на рахунки управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг з наданням реєстрів нарахованих сум платежів, із зазначенням інформації про перерахування коштів.

Управителі, об’єднання, виконавці комунальних послуг сплачують щомісяця комісійну винагороду Ощадбанку, розмір якої не перевищує 0,7 відсотка суми платежів.

Перерахування коштів за послуги (витрати) здійснюється у такій послідовності: постачання теплової енергії, постачання та розподіл природного газу або постачання та розподіл електричної енергії за наявності відповідного виду індивідуального опалення, постачання гарячої води, централізоване водопостачання, централізоване водовідведення, постачання та розподіл електричної енергії, постачання та розподіл природного газу, поводження з побутовими відходами, послуги з управління багатоквартирним будинком, внески за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку, за абонентське обслуговування для споживачів комунальних послуг, що надаються у багатоквартирних будинках за індивідуальними договорами.

Одержувач житлової субсидії може визначити іншу послідовність перерахування коштів за послуги (витрати) шляхом подання відповідної заяви структурному підрозділу з питань соціального захисту населення.

Банк не здійснює переказ коштів управителям, об’єднанням, виконавцям комунальних послуг у разі коли в реєстрах нарахованих сум платежів не містяться дані про обліковий запис одержувача житлової субсидії або відповідний обліковий запис відсутній в автоматизованих системах Ощадбанку.

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань