Щодо надання комплексної послуги «єМалятко»

images.jpg

Управління соціальної політики Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області повідомляє – постановою Кабінету Міністрів України від 10.07.2019 № 691 «Про реалізацію експериментального проекту щодо створення сприятливих умов для реалізації прав дитини» затверджено Порядок надання комплексної послуги «єМалятко».

Батьки новонароджених мають можливість замовити комплексну послугу «єМалятко» під час проведення державної реєстрації народження. Послуга «єМалятко» складається, зокрема, з послуг з призначення допомоги при народженні дитини та призначення допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях.

Заява на отримання послуги «єМалятко», що містить відомості в обсязі, необхідному для надання послуг, визначених у п. 1 Порядку, формується на Єдиному державному веб-порталі електронних послуг «Портал Дія» та подається до відділу ДРАЦС у паперовій формі (особисто підписаній заявниками) та електронній формі (з використанням кваліфікованого електронного підпису заявників).

     Заява на отримання комплексної послуги «єМалятко» обов’язково підписується заявником, а також другим з батьків дитини, у разі, якщо:

-       батько та матір дитини не перебувають у шлюбі;

-       батько та матір дитини перебувають у шлюбі, але мають різні прізвища;

-       батько та матір дитини зареєстровані за різними адресами;

-       заявник та отримувач допомоги при народженні відрізняються (заявником є батько дитини, а отримувачем допомоги матір та навпаки).

Перевірка наявності підпису заявника та другого з батьків здійснюється на Єдиному державному веб-порталі  електронних послуг «Портал Дія», у відділі ДРАЦС, який проводить державну реєстрацію народження, та ДП «ІОЦ Мінсоцполітики» під час завантаження заяви до АСОПД/Комтех.

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань