Відділ освіти Чорноморської міської ради

Відділ освіти Чорноморської міської ради

Начальни відділу освіти Чорноморської міської ради:

 Кушнір Валерій Григорович

 

У відділі освіти Чорноморської міської ради Одеської області, на посаді начальника відділу освіти, працює з 19.05.2002р.

Нагороджено нагрудним знаком «Відмінник освіти України»

 

Дні та години прийому:

Середа, четвер – з 14.00 до 17.00 (обідня перерва з 12.00 до 13.00); роб.телефон (04868) 2-55-87

 

Освітня стратегія м.Чорноморська спрямована на забезпечення умов функціонування і розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти, підвищення якості освітніх послуг з урахуванням демографічної ситуації відповідно до вимог суспільства, стану соціально-економічного розвитку, виховання людини інноваційного типу мислення та культури, проектування акмеологічного освітнього простору з урахуванням інноваційного розвитку освіти, запитів особистості, потреб суспільства і держави. Якісна освіта є необхідною умовою забезпечення сталого демократичного розвитку суспільства, консолідації усіх його інституцій, гуманізації суспільно-економічних відносин, формування нових життєвих орієнтирів особистості.

 

Довідник службових телефонів відділу освіти Чорноморської міської ради, навчальних закладів та освітніх установ, підпорядкованих відділу освіти Чорноморської міської ради

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань