Стратегія розвитку

  Стратегія економічного та соціального розвитку міста Чорноморська Одеської області

  Стратегія економічного та соціального розвитку міста Чорноморська Одеської області до 2025 року (далі – Стратегія) розроблена з метою створення умов для динамічного соціально-економічного розвитку міста.

  Нормативно-правовою базою для розроблення Стратегії є: Конституція України, Закони України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», Національна стратегія регіонального розвитку на період до 2020 року, затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014 р. № 385, постанова Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 р.  № 621 «Про розробку прогнозних та програмних документів економічного та соціального розвитку і складання проекту державного бюджету».

  Методологічною основою для розробки Стратегії є наказ Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції «Про затвердження методичних рекомендацій щодо формування регіональних стратегій розвитку» від 29 липня 2002 р. № 224.

  Стратегію розроблено з урахуванням положень Стратегії економічного та соціального розвитку Одеської області до 2020 року.

  Мета розробки Стратегії полягає у визначенні цілей, завдань, пріоритетів і напрямків сталого економічного та соціального розвитку міста Чорноморська до 2025 року з  урахуванням потреб та інтересів міської громади.

  Стратегія визначає головну мету економічного та соціального розвитку –  перетворення  Чорноморська в місто позитивних змін.

  Реалізація Стратегії розвитку міста пов’язана з досягненням прогнозованого рівня індикаторів за всіма пріоритетними напрямками розвитку, які можливо відслідкувати за етапами її реалізації.

  Стратегія розглядається як плановий документ найвищого рівня в місті, а отже, її реалізація вимагає зосередження відповідних ресурсів. Очікується, що зусилля владних структур, громадськості, наукових кіл будуть спрямовані на успішну реалізацію передбачених стратегією пріоритетів та заходів.

  Реалізація Стратегії економічного та соціального розвитку міста може бути успішною за умов:

  • постійного контролю та моніторингу, за участю керівництва міської ради та її виконавчого комітету, представників бізнесу та громадськості;
  • щорічного моніторингу якості виконання завдань та заходів відповідно до стратегічних цілей та кожного пріоритетного напрямку;
  • корегування Стратегії кожного року після оцінки досягнутих результатів та аналізу необхідності внесення потрібних змін до документа.

   

  СТРАТЕГІЯ

  PDF

  ПНВТСРЧТПТСБНД
   Опитування

   Нажаль зараз немає активних опитувань

   Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань