Школи міста - армії України

 

У закладах освіти м. Іллічівська проведена низка благодійних акцій на допомогу українській армії. Так, у ЗОШ № 4 вчитель Алексєєнко Ольга Володимирівна разом з ученнями 9-А класу відвідали військово-медичний центр у м. Одесі, де на лікуванні та реабілітації перебувають воїни, які брали участь в Антитерористичній операції. Завдяки матеріальній допомозі, організованою вчителями школи Мазур Н.П., Малиновською Л.В., Владикіною Л.Г, Дьяченко Т.П., були зібрані гроші та придбані продукти для солдат на суму 245 грн і лікарські препарати на суму 380 грн. В планах школи зібрати матеріальну допомогу воїнам із зони АТО і придбати ліки, які будуть відвезені в медичний центр м. Одеси.

Першого вересня колектив батьків, учнів та педагогів Іллічівської гімназії взяв участь в акції «Перше вересня – без квітів». До скриньки, яку підготували волонтери Благодійного фонду «Єдність», внесено пожертвувань на суму 2060 грн. А на першому уроці «Україна – єдина країна» гімназисти отримали завдання написати листа пораненому солдату. В гімназії також організовано екологічну акцію зі збору макулатури та пластикових пляшок. Виручені кошти будуть передані сім`ї випускника Іллічівської гімназії Віталія Чернеги, який захищає Україну в зоні АТО. Крім того, в гімназії проходить акція зі збору коштів для нього.

На традиційному міському Святі квітів і дарів природи учні ЗОШ № 3 представили роботи на тему «Квітуча, єдина моя Україна». Під час ярмарку дівчата з 9-А, 9-Б, 8-Б, 11-Б класів продавали страви української національної кухні: вареники, галушки, кашу, пиріжки, компот, що дало їм змогу зібрати 300 грн., які були передані на закупівлю медикаментів. Зараз в школі оголошена акція «Солодощі для солдат».

В школі № 6 було проведено міжшкільну акцію «Перше вересня – без квітів», де було зібрано кошти у сумі 8600 грн. для поранених солдат, які знаходяться у госпіталі Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України. В школі всі небайдужі приймають участь в акції, яка направлена на забезпечення харчуванням військовослужбовців в зоні АТО. Крім того, учні школи пишуть листи, малюють малюнки українським солдатам, які знаходяться в зоні АТО.

В школі № 1 пройшла акція «Допоможи пораненому», що була започаткована випускницею школи Іриною Зубенко, яка віддала свою шкільну премію, отриману за найвищий рейтинг знань по школі, на допомогу пораненим в ході АТО солдатам. Також свої премії віддали й інші діти з 6 по 10-й клас. До акції приєдналися й вчителі.

На міському Святі квітів і дарів природи учні та вчителі школи влаштували благодійний ярмарок, під час якого було зібрано 3300 грн. та проведені акції «Голуб миру» та «Лист пораненому». Загалом школа зібрала 3600 грн.

Протягом вересня у ЗОШ № 2, 7, Олександрівській та Малодолинській школах проходять акції «Лист пораненому». Учні пишуть листи та малюють малюнки на підтримку військовослужбовців, які отримали поранення та знаходяться на лікуванні або проходять реабілітацію у військових медичних закладах. У ЗОШ № 7 проходить збір коштів на допомогу випускнику школи, призваному у зону АТО.

Не залишаються осторонь і вихованці позашкільних закладів міста. Будинок дитячої та юнацької творчості неодноразово брав участь в акціях зі збору коштів для армії: 29 червня біля спорткомплексу «Юність» проведено концертну програму вокальної студії «Жар-птица»; 23 серпня – концертну програму «З любов’ю до України», у якій прийняли участь всі колективи хореографічного та вокального мистецтва; 24 серпня проведено міський боді-арт «З любов’ю до України»; 7 вересня пройшов концерт вокального ансамблю «Мелодія» (кер. І.І. Мазуркевич).

 

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань