До уваги суб`єктів господарювання у сферах торгівлі, громадського харчування та надання послуг, що ведуть свою господарську діяльність на території Чорноморської міської ради Одеської області

0_25289700_1580144212_5e2f16543dc30.jpg

На виконання протоколу позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 13.06.2020 р. № 10, рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Одеської облдержадміністрації від 20.06.2020 № 28, згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 20.05.2020р.  № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» (зі змінами згідно постанови Кабінету Міністрів України від 17.06.2020 № 500) всім суб’єктам господарювання об’єктів торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, закладів громадського харчування, пунктам зовнішнього незалежного оцінювання, дошкільним закладам, перукарням, салонам краси, закладам фізичної культури та спорту, закладам, що надають послуги з розміщення та, які експлуатують зони відпочинку (пляжі) тощо, та в місцях масового перебування людей забезпечити виконання протиепідемічних заходів у відповідності до вимог, визначених у постановах головного державного санітарного лікаря України (https://moz.gov.ua/golovnij-derzhavnij-sanitarnij-likar-ukraini), а також забезпечити:

 1. Дотримання соціальної дистанції (не менше 1,5метрів) між відпочиваючими (включаючи облаштування майданчиків з шезлонгами) та протиепідемічних заходів.
 2. Дотримання карантинних заходів з розрахунку фізичної дистанції між відвідувачами не менше 1,5 метра та знаходження однієї особи на 5 кв.м. площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі).
 3. Дотримання соціальної дистанції між сусідніми столами не менше 1,5 метра та розміщення за столом не більше 4 осіб (постанова головного санітарного лікаря України № 32 від 02.06.2020 р.).
 4. На вході до ринків організувати місця для обробки рук спиртовмісними антисептиками, забезпечити  одночасне перебування відвідувачів ринку з розрахунку не більше однієї особи на 10 квадратних метрів площі ринку  із одночасним обмеженням контакту між працівниками та відвідувачами ринку шляхом організації обслуговування з дотриманням принципу соціального дистанціювання (1,5 метри).
 5. Допуск працівників, суб’єктів господарювання та їх працівників, які здійснюють торгівлю на ринках та відвідувачів на територію ринку дозволяти лише у респіраторі або захисній масці, у тому числі виготовленій самостійно, так, щоб були прикриті ніс та рот, та після проходження температурного скринінгу.
ПНВТСРЧТПТСБНД
  Опитування

  Нажаль зараз немає активних опитувань

  Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань