Важлива інформація щодо вакцинації

8f0828b-ce9facd-b2c1b27-vakcyna.jpg

Якщо ваші літні батьки, бабусі та дідусі або інші близькі люди ще не вакцинувалися проти COVID-19, допоможіть їм зробити це:

  • розкажіть про важливість вакцинації та вакцини, які використовуються в Україні;
  • поясніть, як отримати щеплення найбільш зручним способом;
  • допоможіть записатися на вакцинацію та потрапити до кабінету щеплень чи центру вакцинації;
  • покажіть свою прихильність до вакцинації власним прикладом та будьте поруч зі своїми рідними.

Нагадуємо, що всі вакцини, які використовуються зараз в Україні, схвалені Всесвітньою організацією охорони здоров'я. Вони є ефективними та безпечними.

Ще кілька місяців тому кожен з нас так чи інакше стикався з важкими проявами COVID-19: хворіли ми самі, наші близькі, колеги. Деякі люди, на жаль, незаслужено рано пішли з життя.

Сьогодні майже кожному з нас доступна вакцинація. На Одещині вже введено більше 150 тисяч доз вакцин проти COVID-19, і майже 43 тисячі осіб уже повністю вакциновані і захищені від тяжкого протікання хвороби, госпіталізацій та смерті від коронавірусу.

Упевнені, що серед ваших друзів та колег також є люди, які отримали щеплення. Тож якщо ви досі маєте вагання щодо вакцинації, запитайте про їхній досвід, мотивацію та самопочуття після щеплення. Сподіваємося, що ця інформація додасть вам сміливості звернутися до пункту чи центру вакцинації та отримати щеплення - швидко, безболісно та безоплатно.

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань