Обраний переможець конкурсу на зайняття вакантної посади керівника комунального некомерційного підприємства «Стоматологічна поліклініка міста Чорноморська» Чорноморської міської ради Одеської області

deput_IPC3_main_20191205094116_@5.jpg

Відповідно до оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади керівника комунального некомерційного підприємства «Стоматологічна поліклініка міста Чорноморська» Чорноморської міської ради Одеської області, яке було опубліковано в газеті Чорноморський маяк та оприлюднене на офіційному вебсайті Чорноморської міської ради Одеської області сьогодні, 5 грудня 2019 року,  відбулось проведення конкурсу.

На своєму засіданні конкурсна комісія заслухала конкурсну пропозицію учасника конкурсу Наретья Євгенії Геннадіївни, провела  з нею співбесіду. За результати чого, конкурсна  комісія одноголосно обрала її переможцем.

Нагадуємо, що з 09.11.2019 року по 25.11.2019 року (включно) проходив прийом документів від претендентів на зайняття вакантної посади. Були отримані заяви щодо допуску до конкурсу та додані до заяви документи від двох осіб:  Наретья Євгенії Геннадіївни та Куликова Сергія Андрійович. 28 листопада 2019 року за результатами розгляду поданих документів на відповідність затвердженому переліку та на відповідність претендентів встановлених комісією вимогам, конкурсна комісія вирішила допусти  претендента Наретья Є.Г. до участі в конкурсі з огляду на те, що Наретья Є.Г. надала повний пакет необхідних документів та відповідає встановленим комісією вимогам. Інший претендент Куликов С.А. не був допущений до участі у конкурсі у зв’язку з тим, що не відповідав встановленим вимогам: відсутній стаж роботи на керівних посадах 5 років та відсутня необхідна освіта.

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань