Відкритий архітектурний конкурс

1.jpeg

Відповідно до розпорядження міського голови від 31.03.2021 № 153 «Про організацію і проведення відкритого архітектурного конкурсу на кращу проєктну пропозицію комплексного благоустрою з встановленням об’ємних, просторових світлових арт-об’єктів у м. Чорноморську Одеського району Одеської області, затвердження його умов та складу журі»  в нашому місті проходив відкритий архітектурний конкурс. Всі бажаючі архітектори або авторські колективи, професійний рівень яких відповідав вимогам, встановленим Програмою і умовами Конкурсу, мали можливість взяти в ньому участь. Завданням конкурсантів було запропонувати архітектурну та дизайнерську концепцію створення об’ємних  просторових світлових  арт-об’єктів, естетичного поліпшення краєвиду,  вдало підібрати стиль планування об’єкту, взявши до уваги стан та оточення прилеглої території, та представити  архітектурно-просторове рішення чотирьох локацій, які потребують архітектурного оновлення та підвищення туристичної привабливості   міста.

12 травня в залі засідань виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області відбулося підведення підсумків та засідання конкурсної комісії по визначенню переможців цього конкурсу. Шляхом голосування члени журі одностайно  підтримали   пропозицію під номером 092009 – проєкт архітектора Волкової Ганни Андріївни.

Міський голова Василь Гуляєв подякував всім учасникам за проведену роботу та бажання зробити наше місто красивішим; підкреслив, що в чесній боротьбі переміг найкращий. Всі з нетерпінням будуть чекати на втілення проєкту в життя.  А ще побажав творчих успіхів і плідної роботи на благо міста.

ПРОТОКОЛ

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань