Міська програма соціального захисту ветеранів педагогічної праці

  Міська програма соціального захисту ветеранів педагогічної праці

  Міська програма

  соціального захисту ветеранів педагогічної праці 

   

  Загальні положення

        В місті проживають ­­­­172  педагога-пенсіонера, у тому числі 77 , які вийшли на пенсію за  вислугу   років   і   мають    відповідно     педагогічний    стаж жінки 25 років, 16 пенсіонерів з трудовим педагогічним стажем 35 років, а також 22 вчителя-пенсіонера, які мають загальний трудовий стаж 45 років і більше.

        Більша частина вчителів-пенсіонерів проживають у сім’ях, але значна кількість залишились самотніми - без підтримки близьких, а значить, крім пенсії, не отримують ніякої матеріальної допомоги.

        За станом здоров’я більшість вчителів-пенсіонерів не можуть працювати, їх не залучають до громадського життя, не запрошують на роботу за сумісництвом, на заміну тимчасово відсутніх вчителів.

        На жаль, зберігається тенденція до погіршення матеріального стану вчителів-пенсіонерів. Зростання цін на основні продукти харчування, товари першої необхідності, лікарські препарати, комунальні послуги зменшують і без того низьку купівельну спроможність зазначеної категорії громадян.

        Таким чином, забезпечення соціального захисту ветеранів педагогічної праці потребує додаткових заходів, передбачених міською програмою.

  Мета  і основні завдання

        Забезпечити соціальні, економічні, правові і конституційні гарантії ветеранів педагогічної праці, підвищити рівень їх соціальної захищеності.        

  Основні напрямки реалізації програми

  1. Вжиття органами виконавчої влади всіх рівнів та органами місцевого самоврядування вичерпних заходів щодо забезпечення у повному обсязі, відповідно до чинного законодавства, соціальних, економічних, правових та конституційних гарантій ветеранів педагогічної праці.
  2. Пошук додаткових можливостей щодо поліпшення соціально-побутового обслуговування ветеранів педагогічної праці.

  Фінансове та ресурне забезпечення програми

        При проектуванні міського бюджету щорічно передбачати, відділу освіти Іллічівської міської ради  витрати на надання адресної щомісячної допомоги ветеранам педагогічної праці за рахунок коштів, передбачених на соціальний захист населення.

       Адресна щомісячна допомога встановлюється з такого розрахунку:

  - учителям-пенсіонерам, які мають педагогічний стаж понад 25 років, в тому числі            15  років відпрацювали в навчальних закладах міста Іллічівська – 40,00 грн. в місяць;

  - вчителям-пенсіонерам, які мають педагогічний стаж понад 30 років, в тому числі            15    років відпрацювали в навчальних закладах міста Іллічівська – 50,00 грн. в місяць;

  - вчителям-пенсіонерам, які мають педагогічний стаж понад 35 років, в тому числі             15   років відпрацювали в навчальних закладах міста Іллічівська – 80,00 грн. в місяць;

  - вчителям-пенсіонерам, які мають педагогічний стаж понад 50 років, в тому числі            15   років відпрацювали в навчальних закладах міста Іллічівська – 100,00 грн. в місяць;

  Організація управління та контролю

        Управління програмою та контроль за її реалізацією здійснює заступник міського голови Галімов С.І.

  Очікувані результати

        Реалізація заходів Програми сприятиме:

  - вирішенню життєво-важливих проблем пенсіонерів-педагогів, підвищенню   соціальної захищеності, пріоритетності задоволення їх, інтересів;

  - підвищенню соціального статусу вчителя.

  ПНВТСРЧТПТСБНД
   Опитування

   Нажаль зараз немає активних опитувань

   Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань