Інформація про результати проведення міської профілактичної акції «Сім`я – 2019»

фото з Коор. ради_11.jpg

           З 01 лютого по 01 лютого 2019 р. у відповідності до розпорядження Чорноморського міського голови від 28.01.2019 р. р. на території Чорноморської міської ради проведено щорічну міську профілактичну акцію «Сім’я».

           Головна мета даної акції  -  вжиття своєчасних заходів щодо попередження соціального сирітства серед дітей, батьки яких неналежним чином ставляться до виконання батьківських обов’язків.

           Відповідно до затвердженого Плану заходів в акції прийняли участь заклади  освіти,  структурні підрозділи Чорноморської міської ради - у справах сім’ї, молоді і спорту, торгівлі, побуту та  захисту прав споживачів, управління соціальної політики,  міський центр для дітей, сім’ї і молоді,  а також ДЗ «Іллічівська басейнова лікарня на водному транспорті» МОЗ України, Чорноморське відділення поліції Овідіопольського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Одеській області,  Олександрівська селищна адміністрація, Малодолинська і с Бурлачобалківська сільські адміністрації. 

           З метою виявлення небезпечних умов проживання сімей з дітьми до участі в акції були залучені спеціалісти Чорноморського  управління експлуатації газового господарства ПАТ «Одесагаз»  і Чорноморського  міського  відділу ГУ ДСНС України в Одеській області.  До проведення акції долучилися працівники  громадського  формування по охороні громадського порядку і державного кордону «Правопорядок ЦЕНТР».

За результатами спільних рейдів – перевірок безпеки умов проживання сімей  з дітьми, які перебувають на обліку в службі у справах дітей і Центрі соціальних служб для дітей, сім»ї і молоді, відвідано 21 сім’ю, в яких виховується 47  дітей.

Працівниками Чорноморського управління експлуатації газового господарства ПАТ «Одесагаз» виявлені грубі порушення  експлуатації  газового обладнання, у зв’язку з чим в 2 житлових будинках відключено газопостачання (в с. Малодолинське,                                в с .Олександрівка)

            У відповідності до  наданих  навчальними закладами  звітів  в рамках акції проведені різноманітні змістовні заходи, спрямовані на підвищення ролі сімейного виховання, затвердження сімейних цінностей. Крім того, у всіх навчальних закладах проведені тематичні батьківські збори і класні години  з питань взаємовідносин в сім’ї між дітьми і батьками, інформаційні зустрічі з працівниками місцевої поліції для учнів з питань правопорушень і насильства в сім’ї.

            Службою у справах дітей 28.02.2019 року був організований та проведений міський семінар на тему «Запобігання та протидії домашньому насильству» для представників навчальних закладів.

Протягом акції «Сім’я - 2019» практично жодна дитина вразливої категорії не залишилася без уваги та допомоги.

Підсумки акції «Сім»я – 2019» були підведені на засіданні Координаційної ради у справах дітей в 29.03.2019 року. Подякою Чорноморського міського голови за сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, відповідальне ставлення, готовність завжди прийняти участь та надати допомогу з питань соціального захисту дітей були нагороджені: Гончар Тетяна Євгенівна – провідний фахівець Чорноморського МВ ГУ ДСНС України в Одеській області, Семенюк Олена Миколаївна – майстер Чорноморського Управління експлуатації газового господарства ПАТ «Одесагаз», Шереметьєва Світлана Анатоліївна – начальник відділу з соціальної роботи  Чорноморського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.   

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань