Щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та допомоги одиноким матерям з 1 липня 2020 року

dopomoga_ditya.jpg

Відповідно до листа Міністерства соціальної політики України від 14.07.2020 №10100/2/2-20/56 – на виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення соціальних гарантій для окремих категорій осіб» від 02.06.2020 №646-ІХ, розроблено та подано на розгляд Уряду проект постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання виплати державної соціальної допомоги» яким, зокрема, передбачено зміну алгоритму розрахунку державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та допомоги на дітей одиноким матерям з 1 липня 2020 року.

            Зазначеним Законом України, зокрема, внесено зміни до Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми», згідно з якими для призначення, виплати та припинення виплати допомоги на дітей одиноким матерям додатково застосовуються умови призначення, виплати та підстави для припинення виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

            Таким чином, проектом постанови передбачається врахування майнового стану як при призначенні державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, так і при призначенні допомоги на дітей одиноким матерям. Отже, під час звернення за вказаними видами допомоги, необхідне обов’язкове заповнення розділів декларації в частині наявності у власності житла та транспортних засобів.

            Звертаємо увагу, що особам, які звертаються у липні поточного року за призначенням державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та допомоги на дітей одиноким матерям, призначення таких допомог буде здійснюватися після прийняття Кабінетом Міністрів України зазначеного проекту постанови та набрання її чинності.

            Водночас інформуємо, що проектом постанови передбачається встановити, що державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям та допомога на дітей одиноким матерям особам, які звернулися за її призначенням у липні-серпні 2020 року, буде призначено та проведено виплати починаючи з липня 2020 року.

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань